Sokół Aleksandrów tylko zremisował z Turem

Sokół Aleksandrów, mistrz jesieni grupy pierwszej III ligi, już po pierwszej kolejce rundy wiosennej może stracić pozycję lidera. Podopieczni trenera Piotra Kupki sensacyjnie zremisowali na swoim boisku z Turem Bielsk Podlaski 0:0 i jeśli RTS Widzew Łódź pokona dziś Victorię Sulejówek, to zostanie nowym liderem tabeli.

Mecz mógł dla gospodarzy ułożyć się wybornie. W 7. minucie Sokół miał rzut karny, ale zmarnował go Sebastian Kobiera. Na początku drugiej połowy piłka po strzale Daniela Kmaka trafiła w słupek. Sokół osiągnął dużą przewagę i wydawało się, że gol wisi w powietrzu. Nic z tego – skazany na pożarcie Tur bronił się mądrze, miał też trochę szczęścia i dowiózł remis do końcowego gwizdka sędziego.

Sokół Aleksandrów – Tur Bielsk Podlaski 0:0

Sokół: Brudnicki – Pawlak, Woźniczak ż, Ślęzak, Głowiński – Kobiera, Pecyna (46, Marciniak) – Korski, Chojecki, Mroczek – Żylski (7,  Kmak ż).