AKTUALNOŚCI
W weekend pogorszenie pogody

Obecna pogoda, a w szczególności niedzielna temperatura, która w słońcu dochodziła do kilkunastu stopni na plusie, pozwalają z optymizmem spojrzeć na najbliższy weekend. Niestety długoterminowe prognozy nie są dobre. W marcu ma jeszcze przyjść dwudniowe ochłodzenie, a według meteorologów ma to nastąpić dokładnie w sobotę i niedzielę (17 i 18 marca).

W sobotę temperatura ma spać w okolice zera, w ciągu dnia. Zapowiadane są również opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Może to w pewien sposób utrudnić rozegranie meczów. Ruszyć mają rozgrywki IV ligi łódzkiej oraz seniorskie zmagania w okręgach: piotrkowskim i sieradzkim.

Póki co nie ma jeszcze żadnych informacji od klubów, o ewentualnym przełożeniu meczów. W okręgach uzyskaliśmy informację, że gospodarze pierwszych spotkań robią wszystko, aby rozgrywki ruszyły zgodnie z planem. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

3
Dodaj komentarz

3 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Rafał

Jaki urząd podejmuje takie decyzje ???

fifi

Nikt nie awansował, bo została Piotrcovia.
Piotrków Trybunalski ma jedno miejsce w I lidze z urzędu……

Rafał Ryś

Pytanie do redakcji. Wiadomo kto awansował do I LIGA wojewódzkiej TRAMPKARZY C2 w miejsce wycofanej drużyny APN Piotrków Trybunalski?