Sportowa Czwórka pokonana w Łodzi

Drugie ligowe zwycięstwo odniósł w tym roku żeński UKS SMS Łódź. Zespół Marka Chojnackiego pokonał przed własną publicznością Sportową Czwórkę Radom 3:0 (0:0). Przed tygodniem łodzianki wygrały 2:0 w Górznie. Jak na razie mają więc komplet punktów i świetny bilans bramkowy – 5:0. Bramki zdobyły: Nikola Karczewska 2 oraz Anastazja Kharlanava (na zdjęciu).

W pierwszej połowie łodzianki miały jedna podbramkową sytuację, ale Daria Kurzawa minimalnie chybiła. W drugiej połowie UKS SMS podkręcił tempo. Dobrą zmianę dała debiutująca w zespole Marka Chojnackiego Japonka Yurina Enjo. Pierwszą bramkę strzeliła Anastazja Kharlanava, po precyzyjnym podaniu Kasandry Parczewskiej. Białorusinka asystowała przy drugiej bramce, a Japonka przy trzeciej. Obie bramki strzeliła zaś Nikola Karczewska. Za tydzień łodzianki zmierzą się w Koninie z Medykiem.

UKS SMS Łódź – Sportowa Czwórka Radom 3:0 (0:0)
Bramki: Anastazja Kharlanava 61, Nikola Karczewska 71, 83

UKS SMS: Paturaj – Kurzawa, Zdunek, Konat (75′ Wesołowska), Molenda – Kołodziejek (46′ Enjo), Walak, Parczewska, Kharlanava, Wiankowska – Karczewska.