Trzydzieści bramek w meczu IV ligi łódzkiej

Przeczuwaliśmy, że to musi się tak skończyć, ale chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie był w stanie wytypować wyniku meczu IV ligi łódzkiej pomiędzy KS Sand Bus Kutno i Zjednoczonymi Gmina Bełchatów. Gospodarze nie mieli żadnej litości dla naprędce skleconego zespołu i wygrali w rekordowym stosunku 30:0 (16:0).

Skład Zjednoczonych Gmina do końca owiany był tajemnicą. Zespół nie rozegrał żadnego meczu sparingowego, a zarejestrowani nowi zawodnicy nie mieli żadnej właściwie przeszłości ligowej. Już od pierwszej minuty zanosiło się na rekord, a do przerwy gospodarze zeszli z prowadzeniem 16:0. Po przerwie padły o dwa gole mniej. Wszystkie do bramki Zjednoczonych. Tym samym mecz skończył się wynikiem 30:0. Pobity został więc wynik, o którym swojego czasu mówiła cała Polska. Niegdyś w spotkaniu klasy B GKS Dubidze wygrał z LZS Chrząstawa 27:0. Dziś ten wynik został poprawiony i to na szczeblu IV ligi. Czy na pewno o taką promocję Gminy Bełchatów chodzi?

KS Sand Bus Kutno – Zjednoczeni Gmina Bełchatów 30:0 (16:0)
Bramki: Michał Michałek 8, Kamil Zagajewski 6, Kamil Wielgus 3, Przemysław Nawrocki 3, Bartosz Kaczor 2, Mariusz Jakubowski 2,  Maciej Kowalczyk 2, Dmitrij Pietrow, Adrian Kralkowski, Jan Nadolski, Michał Cichacki

KS Sand Bus Kutno: Sobczak (46′ Komorowski) – Padzik (46′ Placek), Kaczor, Kowalczyk, Pietrow (46′ Jakubowski) – Mysona (46′ Kobryń), Wielgus (46′ Cichacki), Kralkowski (55′ Góralczyk), Nawrocki  – Zagajewski (55′ Nadolski), Michałek.

Zjednoczeni: Płuciennik – Marcin Stępień, Kapłaniak, Kulik, Opyd – Pieczara, Mielczarek, Włodarczyk, Pietrasik, Justyna – Sebastian Stępień