Trzecia wiosenna przegrana Orkana Buczek

Kompletnie nie idzie piłkarzom GKS Orkana Buczek w rundzie wiosennej IV ligi. Podopieczni trenera Jacka Berensztajna przegrali trzeci ligowy mecz z rzędu. Tym razem okazali się gorsi od Włókniarza Zelów, przegrywając 1:2 (1:2). To prestiżowa porażka, bo dla kibiców obu drużyn to prawie derby. Włókniarz, pod wodzą Tomasza Fiszera, nie stracił jeszcze punktu.

Mecz znakomicie rozpoczął się dla gości, którzy już w 5 minucie prowadzili 1:0. Potem jednak dwa gole strzelił Jakub Dregier. Orkan miał szansę na remis, ale w 75. minucie Mateusz Krajda, obronił rzut karny. Strzelał Piotr Burski. Sędzia pokazał w tym meczu dwie czerwone kartki. W 85 minucie Jakubowi Dregierowi (druga żółta), a już po zejściu z boiska Danielowi Dymkowi.

Włókniarz Zelów – GKS Orkan Buczek 2:1 (2:1)
Bramki: Jakub Dregier 7, 15 – Dawid Kępniak 5

Włókniarz Zelów: Krajda – Chorąży, Bendkowski, Dymek (60′ Raś), Boczkiewicz – Maciejewski (75′ Bednarek), Jakub Dregier, Norbert Dregier, Łucki – Kaliski, Danecki (55′ Rosiak)

Orkan Buczek: Chachuła – Cieplucha, Matuszczyk, Dolot, Gołuch – Niciak, Liśkiewicz (87′ Wrona), Miedwiediew (87′ Majda), Serafinowicz (75′ Puchalski) – Burski, Kępniak

30 komentarzy
obiektywny kibic
6 lat temu

Wnioski nie wyciągnięte żadne, Zelów to była najsłabsza drużyna z którą Buczek grał , przynajmniej był w słabej dyspozycji w tym meczu. Wyróżnić sie tu powinno Gołego i Dolota, widać było zaangażowanie. Przykro patrzeć na niezorganizowanie w formacjach i odległościach miedzy obrońcami a pomocnikami. Nie jesteście cała drużyną! Zajedziecie pomocników, wszystkich! Totalna nagana dla doświadczonych zawodników, czyli dla Bramkarza i Burego. Bramkarz ustawia mur i stoi za nim nie widząc piłki…. Jak można z prostego z 25 m gdzie mur zasłania przynajmniej 1/3 bramki ,, wpuścić gola” tą stroną gdzie najbardziej się ja asekuruje i pilnuję!? Bury, jak można strzelać… Czytaj więcej »

Miqel
6 lat temu

I znów ten Buczek, nie martwcie się nie stworzą tam drugiej Niecieczy.

Romek
6 lat temu

Ale leszcze. Tylko co się dziwić jak trenuje ich Zenek martyniuk.

Bedzie szkoda
6 lat temu

Czeka walka o utrzymanie. Dwie porazki z najslabszymi w lidze i z zelowem. Jest koniecznosc dokonania zman. Panie Bronku bo bedzie szkoda pracy, staran i pieniedzy jesli Orkan spadnie majac naprawde bardzo mocny sklad. Zamist grac o gorna polowke to walka o utrzymanie. Sluchac ze zle przepracowana okres zimowy. Tak na marginesie Panie Bury kibice maja was chwalic za takie wyniki. Ciekawe gdzie by tak bylo.

Śmiech na sali
6 lat temu

Nie ma co się spinac . Jedno pytanie mam . Jaki byl wynik ? Buczek grał zajebiscie ale ile ma punktów ? Przypominam ,że czeka ciężka walka o utrzymanie.