Trzecia wiosenna przegrana Orkana Buczek

Kompletnie nie idzie piłkarzom GKS Orkana Buczek w rundzie wiosennej IV ligi. Podopieczni trenera Jacka Berensztajna przegrali trzeci ligowy mecz z rzędu. Tym razem okazali się gorsi od Włókniarza Zelów, przegrywając 1:2 (1:2). To prestiżowa porażka, bo dla kibiców obu drużyn to prawie derby. Włókniarz, pod wodzą Tomasza Fiszera, nie stracił jeszcze punktu.

Mecz znakomicie rozpoczął się dla gości, którzy już w 5 minucie prowadzili 1:0. Potem jednak dwa gole strzelił Jakub Dregier. Orkan miał szansę na remis, ale w 75. minucie Mateusz Krajda, obronił rzut karny. Strzelał Piotr Burski. Sędzia pokazał w tym meczu dwie czerwone kartki. W 85 minucie Jakubowi Dregierowi (druga żółta), a już po zejściu z boiska Danielowi Dymkowi.

Włókniarz Zelów – GKS Orkan Buczek 2:1 (2:1)
Bramki: Jakub Dregier 7, 15 – Dawid Kępniak 5

Włókniarz Zelów: Krajda – Chorąży, Bendkowski, Dymek (60′ Raś), Boczkiewicz – Maciejewski (75′ Bednarek), Jakub Dregier, Norbert Dregier, Łucki – Kaliski, Danecki (55′ Rosiak)

Orkan Buczek: Chachuła – Cieplucha, Matuszczyk, Dolot, Gołuch – Niciak, Liśkiewicz (87′ Wrona), Miedwiediew (87′ Majda), Serafinowicz (75′ Puchalski) – Burski, Kępniak

30 komentarzy
Kibic 99
6 lat temu

Kibic nie z buczku ,,,to ty się kompromitujesz nędzna gra żelowa ,a zapraszać na spotkanie to możesz do żelowa bo tam na zawodników cosmosu Zelow brakuje kasy i po sezonie ogony jak w ubiegłym roku a od buczku dwa kroki w bok ,ty nie będziesz decydował ,weź się nierobie sam do roboty a nie poganiaj innych

kibic z Buczku
6 lat temu

Zapraszam do UG Buczek w poniedziałek na nadzwyczajne spotkanie w sprawie podjęcia stosownych decyzji odnośnie trenera , zarządu , zawodników i włodarzy. Czy tak musi być kompromitowana Gmina przez drugi klub z IV ligi

Metalowka
6 lat temu

Do zakochany ,,,,to co napisałeś w większości dotyczy to zelowa ,jak oni wygrali to,,,,,,,,z taka gra ,jak można pisać dobrze o grze zelowa ,

6 lat temu

Jeszcze rok może dwa i LZS Orkan Zniczek odejdzie w niepamięć.

Zakochany w ZKS
6 lat temu

Obserwacje prowadziłem z wygodnego miejsca na obiekcie mianowicie z tarasu widokowego! Buczaczos dramaturgia. Między liniami przerwa taka że spokojnie można zrobić było jarmark świąteczny i postawić stragany! Na tych straganach można kupić zdjęcia graczy ZKS u bo dziś rywali nakryli czapeczka z McDonald’s! W tyłach Beny z tejpem na nogach dyrygowal teamem, polowanie cały czas na Prawego obrońcę chyba Łucki ale to z racji tego, że ma amulet na nodze! Linia pomocy majstersztyk, Dregier Jakub przykutal dwa razy we wentyl i siatka rozerwana!!! Miód dla oczu Nasz waleczny ZKS! Albinos szarpal, drapal i wykonczyl obrońców! Co można powiedzieć o rywalach???… Czytaj więcej »