Start Lgota Wielka postraszył Astorię

Za nami pierwsza pełna wiosenna kolejka w piotrkowskiej klasie okręgowej. Nie przyniosła ona niespodzianek. Swoje mecze wygrały cztery czołowe drużyny w tabeli. Do przerwy Start Lgota Wielka wygrywał 2:0 w Szczercowie z Astorią, ale w drugiej połowie wicelider strzelił cztery gole i pewnie wygrał. Pierwsze zwycięstwo w sezonie odniosła Kawaleria Tomaszów.

Tylko jedno spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Szczerbiec Wolbórz zremisował 1:1 z rezerwami Omegi Kleszczów. Dwie bramki Piotra Jaszczuka dały debiutancką wygraną Kawalerzystom z Tomaszowa Mazowieckiego. Prestiżowe spotkanie w Kamieńsku zakończyło się wygraną Czarnych Rozprza, którym zwycięstwo dała bramka Karola Kowalczyka. Na czele tabeli nadal bez zmian. RKS Radomsko ma cztery punkty przewagi nad Astorią Szczerców i aż dwanaście nad Polonią Piotrków.

Świt Kamieńsk – Czarni Rozprza 0:1 (0:0)