AKTUALNOŚCI
Wątpliwy przyjazd Zjednoczonych do lidera

Wszystko wskazuje na to, że środowe spotkanie Unii Skierniewice ze Zjednoczonymi Gmina Bełchatów w IV lidze łódzkiej nie dojdzie do skutku, a ostatnia drużyna w tabeli odda drugi mecz walkowerem w rundzie wiosennej. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że trwa kompletowanie składu, ale najwcześniej drużyna z Bełchatowa może zagrać 14 kwietnia u siebie ze Stalą Niewiadów.

Problemem może być również boisko. Zjednoczeni nie mają bowiem, na chwilę obecną, gdzie grać. To również może być przeszkoda nie do pokonania. Z odwołania środowego spotkania ucieszy się zapewne trener Unii Rafał Smalec, który już wcześniej w jednej z prasowej wypowiedzi stwierdził, że wolałby odbyć normalną jednostkę treningową niż zmierzyć się z dziwnym tworem jakim jest drużyna Zjednoczonych.

Spotkanie Unia – Zjednoczeni Gmina Bełchatów planowane jest na godzinę 17:00 na obiekcie przy ulicy Pomologicznej.

5
Dodaj komentarz

5 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
kibic

Do pana z Sk-ce czy z SKR średnia bramek strzelonych poprawiła Wam się dzięki karnym z kapelusza

Sk-ce

do kibic..
Jak coś, to sprawdź statystyki. Rozumiem że te stracone 7 bramek w obecnym sezonie w tym też sędziowie pomogli? bo drużynom przeciwnym bramek sędziowie nie każą strzelać??? brawo:) obiektywnie patrzcie na wszystko. Radze sprawdzić tabele nie tylko punkty ale także statystyki i wtedy zobaczycie która najlepsza jest Drużyna.
pozdro dla kumatych

Miqel

Teraz oddadzą mecz walkowerem czyli drugi w tym sezonie, ze Stalą Niewiadów też nie mają gdzie grać więc trzeci walkower i wykluczenie z rozgrywek.
Kogoś naprawdę poniosła fantazja z Zjednoczonych Bełchatów.
Szkoda klubu jakby miał zniknąć z piłkarskiej mapy Polski.

kibic Pogromu

Liczę, że poskromi Was Cosmos Buczek -pewniacy, pycha grozi upadkiem

kibic

Ale jak zagracie z zjednoczonymi to Wam sędziowie nie muszą pomagać wygrana pewna