AKTUALNOŚCI
Skandaliczne zachowanie gracza z Gałkówka

Mecz 16. kolejki łódzkiej klasy A (grupa II) pomiędzy Sport Perfect Łódź i LKS Gałkówek nie dostał dokończony. Po strzeleniu gola na 4:4 przez drużynę gospodarzy zawodnik LKS Gałkówek zaczął protestować i obejrzał drugą żółtą kartkę. Nie wytrzymał nerwowo i zaczął dusić jednego z sędziów bocznych. Powalił go na ziemię i groził.

Sędzia główny tego spotkania nie wznowił już meczu, a sprawą zajmą się Wydział Gier i Wydział Dyscypliny ŁZPN. Mecz zostanie zweryfikowany jako walkower dla Sport Perfectu (wynik 3:0 już uwzględniliśmy w naszej tabeli), a krewki piłkarz może spodziewać się surowej kary.

Klub z Gałkówka, nie czekając na orzeczenie Wydziału Dyscypliny, już zawiesił zawodnika na pół roku. – Nie ma miejsca w naszym klubie dla tego zawodnika. Zawiesiliśmy go na pół roku, a na przyszły sezon na pewno go nie zgłosimy. Swoim zachowaniem zepsuł wizerunek naszego klubu – mówi Dariusz Piasecki, członek zarządu LKS Gałkówek.

 

7
Dodaj komentarz

7 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
7 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o

To że awans był załatwiony to jest pewne ale takie wiadomo rzeczy nigdy nie wyjdą na jaw. Co do Popowa? To wam pokazali gdzie wasze miejsce w B klasie jak xxxl napisal spod popowskich pół. Na jesien 5 1 a na wiosne z tego co widzialem 4 0. I ponoć niezły był wtedy kabaret w Galkowku. Takie awanse wychodzą klubom bokiem . Do B Klasy ich 🙂

Sok

Powinni odjac 5 punktow wtedy by sie nauczyli. Do b klasy