AKTUALNOŚCI
Zjednoczeni Gmina nie pojadą do Skierniewic

Nie dojdzie do środowego meczu IV ligi łódzkiej pomiędzy Unią Skierniewice, a Zjednoczonymi Gmina Bełchatów. Klub z Bełchatowa zawiadomił we wtorek Łódzki Związek Piłki Nożnej, że do Skierniewic nie pojedzie. To już drugie spotkanie oddane walkowerem przez Zjednoczonych. Wiele wskazuje, że nie dojdzie także do sobotniego meczu Zjednoczonych ze Stalą Niewiadów.

Problemem w tym przypadku jest nie tylko brak chętnych zawodników do gry, ale i obiekt. Zjednoczeni nie mają bowiem gdzie grać i czynione są starania o wynajęcie boiska. W grę wchodzi jedno z boisk Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie lub obiekt w Kleszczowie. Trzy mecze oddane walkowerem oznaczają wycofanie z ligi.

8
Dodaj komentarz

8 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
7 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Miqel

Już to pisałem, kogoś w Zjednoczonych poniosła fantazja.
I niby po co trwają starania o wynajęcie boiska, jeśli problemem będzie zebranie 7 zawodników do grania. Przykładam jest wyjazd do Skierniewic i wcześniej do Działoszyna. Wtedy wystarczy tylko pojechać do gospodarza i nie trzeba się martwić o boisko, wystarczą tylko chęci do gry i czas.

Kibico podobny

A rok temu to gdzie grali ???? I było wszystko ok

Korona

Sipa i łzpn brawo!!!! Jesteście wielcy.jak można było dopuścić zespół do gry w 4 lidze drużynie nie mającej gdzie grać. Ludzie to jest dramat!!!!!