AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Na sobotę i niedzielę zaplanowano w okręgu sieradzkim mecze klasy okręgowej, obu grup klasy A oraz czterech grup klasy B. Rundę wiosenną rozpoczynają drużyny grupy czwartej klasy B. Publikujemy obsadę sędziowską weekendowych spotkań. Trzeba jednak pamiętać, że w każdej chwili może się ona zmienić.

Klasa okręgowa
(sobota – 14 kwietnia)
15:00 – Czarni Rząśnia – Unia Sulmierzyce – Kamyk
16:00 – Pogoń Zduńska Wola – GLKS Strzelce Wielkie – Dąbrowski
16:00 – GKS Chojne – LZS Brąszewice – Majkowski
16:00 – MKS Zduńska Wola – Jutrzenka Warta – Pietrzak
16:00 – Warta Osjaków – Piast Błaszki – Dawid Grzelak
16:00 – WKS Wieluń – MULKS Łask – Szandała
16:00 – MLKS Konopnica – Słowian Dworszowice – Nowak
(niedziela – 15 kwietnia)
16:00 – LKS Zapole – KS Karsznice – Felcenloben

Klasa A
Grupa I
(sobota – 14 kwietnia)
16:00 – LKS Wierzchlas – ChKS Chotów – Golański
(niedziela – 15 kwietnia)
11:00 – LZS Krzyworzeka – LKS Masłowice – Miś
14:00 – LKS Kiełczygłów – KKS Kurów – Grenda
15:00 – GKS Dubidze – GKS Siemkowice – Puch
15:00 – Prosna Wieruszów – Start Łubnice – Ślęzak
15:00 – Prosna Wyszanów – Jaga Lututów – Bieniek
15:00 – GLKS Biała – Warta II Działoszyn – Goclik
16:00 – Rolnik Skąpa – LZS Skrzynex Łaszew – Nita

Grupa II
(sobota – 14 kwietnia)
17:00 – Victoria Szadek – LGKS Charłupia Mała – Jałowy
(niedziela – 15 kwietnia)
15:00 – LZS Rębieskie – LKS Socha – Pastusiak
15:00 – Sokół Goszczanów – Pamapol-Hetman Rusiec – Lipka
15:00 – Unia Sieradz-Męka – LKS Pyszków – Dawid Grzelak
15:00 – UKS Ustków – Inter Sieradz-Woźniki – Buś
16:00 – TS Janiszewice – Pisia Zygry – Drozd
16:00 – LKS Kalinowa – Rokita Rokitnica – Holewski

Klasa B
Grupa I
(sobota – 14 kwietnia)
14:00 – Piast Ruda – KS Radoszewice – Dankowski
15:00 – LZS Trębaczew – Park Starzenice – Goclik
16:00 – Orion Olewin – KS Kraszkowice – Witaszek
(niedziela – 15 kwietnia)
14:00 – Czarni II Rząśnia – LZS Pątnów – Gajewczyk
15:00 – Płomień Makowiska – Zagłębie Lipnik – Jasiński

Grupa II
(sobota – 14 kwietnia)
15:00 – Orzeł Galewice – LZS Komorniki – Ślęzak
17:00 – GKS Czastary – Start Świątkowice – Majchrowicz
(niedziela – 15 kwietnia)
14:00 – Zryw Wójcin – LZS Wydrzyn – Kowalewski
15:00 – Centra Walichnowy – LZS Młynisko – Witaszek
15:00 – Victoria Skomlin – KS Ożarów – Dróżdż
15:00 – Hetman Żdżary – LKS Łyskornia – Lewandowski
16:00 – Sparta Mokrsko – KS Osiek – Lenica

Grupa III
(sobota – 14 kwietnia)
16:30 – Olimpia Karsznice – LZS Wrońsko – Badziak
(niedziela – 15 kwietnia)
15:00 – GKS Sędziejowice – LZS Wola Będkowska – Wlazowski
15:00 – RKS Rychłocice – LUKS Bałucz – Janiak
15:00 – Orzeł Wola Wiązowa – KS II Karsznice – Rutecki

Grupa IV
(niedziela – 15 kwietnia)
14:00 – KS Brzeźnio – MUKS Wróblew – Waloch
15:00 – LKS Tubądzin – LKS Kobierzycko – Bialik
16:00 – Iskra Stolec – Złoczewia Złoczew – Woźniak

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Anymous

Do WKS: Może od razu powiedz co Cię boli. Jesteś dobrze zorientowany i podejrzewam, że jesteś jednym z nas. Pamiętaj nie sra się do własnego gniazda.

wks

widać że w sieradzu taka lipa że już sędziowie bez zdanych egzaminów gwiżdżą mecze