AKTUALNOŚCI
Hitowy mecz sieradzkiej okręgówki dla MKS

Pogoń Zduńska Wola coraz bliżej awansu do IV ligi łódzkiej. To dlatego, że Jutrzenka Warta, która była wiceliderem tabeli, przegrała hitowy mecz w Zduńskiej Woli z MKS i spadła na miejsce trzecie. MKS jest drugi i traci do Pogoni siedem punktów. Wydaje się, że podopieczni trenera Marcina Olejniczaka spokojnie powinni wywalczyć awans.

W sobotnim meczu na stadionie MKS padła jedna bramka. Strzelił ją Mariusz Juszczak, wykorzystując niepewną interwencję bramkarza Juve. Warto wspomnieć, że od 73. minuty miejscowi grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Mikołaja Kałudy. To piłkarz, który próbował także sił w walkach MMA.

MKS Zduńska Wola – Jutrzenka Warta 1:0 (0:0)
Bramka: Mariusz Juszczak 53

4
Dodaj komentarz

4 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
wili

Bardzo mi przykro Michał ale nie uderzył przeciwnika głową , zrobił zamach ale nie uderzył i słyszałem co przeciwnik powiedział za to powinna być czerwień ale sędziowie tego nie słyszeli . A sędziowanie w całym meczu miało wiele do życzenia . Ciekawe jaką dostanie notę sędzia, był obserwator.

Koko

Jeszcze Widavia 🙂

Michał

I pokazał jaki ma zryty beret. W piłce mu nie wyszło w MMA też nie. 3 walki wszystkie przegrane. to teraz znowu bierze się za kopanie i zachowuje się jak patologia uderzając rywala głową. Sfrustrowany człowiek

wili

Mikołaj Kałuda – wychowanek MKSu , grał w SMS Łódź , Wiśle Kraków w Pogoni Zduńska Wola , MMA i powrót do MKSu.