Orkan Buczek nadal bez wiosennego punktu

Kompletnie nie idzie wiosną czwartoligowemu beniaminkowi z Buczku. Orkan przegrał piąte z rzędu ligowe spotkanie. Tym razem uległ w Opocznie tamtejszej Ceramice 1:3 (0:3) w meczu 22. kolejki IV ligi łódzkiej. Dla obu drużyn, walczących o uniknięcie degradacji do klasy okręgowej, było to niezwykle ważne spotkanie.

Mecz rozstrzygnął się już po 35 minutach, bo miejscowi prowadzili już 3:0. Wprawdzie w 61 minucie Dawid Kępniak strzelił gola dla Orkana, lecz nic to już gościom nie dało. Nie zdołali wyrównać i prze grali spotkanie 1:3.Porażka sprawiła, że Orkan spadł już na 14 miejsce w ligowej tabeli i trener tej drużyny Jacek Berensztajn ma poważny kłopot. Jeśli drużyna z Buczku nie zacznie punktować to może wrócić do sieradzkiej klasy okręgowej.

Ceramika Opoczno – GKS Orkan Buczek 3:1 (3:0)
Bramki: Dawid Poddębniak 6, Damian Prusek 23, Dawid Stańdo 35 – Dawid Kępniak 61

Ceramika: Deka – Bors, Poddębniak, Dąbrowski, Ogłoziński – Wijata, Prusek, Stańdo, Gambka (60′ Gruszczyński) – Jarząbek (60′ Wiktorowicz), Snopczyński (85′ Grzybek)

Orkan: Chachuła – Matuszczyk, Dolot (80′ Majda), Królikowski (76′ Cieplucha) – Niciak, Liśkiewicz (60′ Puchalski), Kępniak, Miedwiediew (60′ Wrona, 85′ Głowiński) – Burski, Serafinowicz.