AKTUALNOŚCI
Najskuteczniejsi gracze w klasach okręgowych

Trwa zacięta rywalizacja o tytuł króla strzelców klas okręgowych województwa łódzkiego. Na czele mamy dwóch piłkarzy z łódzkiej okręgówki. To Sebastian Radzio (na zdjęciu) z Andrespolii Wiśniowa Góra oraz Dawid Sarafiński, który jesienią grał w Górniku Łęczyca, a obecnie jest zawodnikiem Sokoła Aleksandrów i występuje nieraz w rezerwach. Obaj strzelili po 25 goli. 

20 bramek zdobył Patryk Olszewski, który jest obecnie zawodnikiem Lechii Tomaszów Mazowiecki, ale jesienią grał w Zawiszy Rzgów. 19 goli strzelił Michał Wiśniewski z GKS Bedlno.

W sieradzkiej klasie okręgowej na czele Rafał Mordon z Pogoni Zduńska Wola – 19 bramek. Na drugim miejscu plasuje się Mateusz Kędzia z MLKS Konopnica, który strzelił 15 goli.

Liderem snajperów w piotrkowskiej okręgówce jest Krystian Wojtczak z RKS Radomsko – 17 bramek. Adrian Malicki z Polonii Piotrków ma na koncie 12 goli, a Bartosz Turniak z RKS Radomsko 11 trafień.

W skierniewickiej klasie okręgowej lideruje Mateusz Białek z Orląt Cielądz – 16. Krystian Siatkowski z Vagatu Domaniewice strzelił 14 goli, a Rafał Głębocki (Orlęta Cielądz) 13.

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o