Unia Skierniewice przegrała w Strykowie

Nic nie trwa wiecznie. Unia Skierniewice, która nadal jest liderem tabeli IV ligi łódzkiej, przegrała pierwszy raz w tym sezonie. Podopieczni trenera Rafała Smalca ulegli na wyjeździe Zjednoczonym Stryków 0:1 (0:0) w spotkaniu 23. kolejki. Strzelcem zwycięskiego gola dla strykowian okazał się doświadczony Rafał Serwaciński.

To był niezwykle zacięty i wyrównany mecz. Pierwsi okazję bramkową mieli goście. Około 30 minuty Marek Dąbrowski posłał jednak piłkę nad poprzeczką. Jedyny gol padł w 63. minucie. Wtedy to Rafał Serwaciński wykorzystał błąd obrońców Unii i strzelił gola. W końcówce spotkania Unia przycisnęła, ale nie zdołała już strzelić gola na wagę remisu.

Zjednoczeni Stryków – Unia Skierniewice 1:0 (0:0)
Bramka: Rafał Serwaciński 63

Zjednoczeni Stryków: Tyburski – Bełdziński, Ziółkowski, Sender, Wodziński – Drożdż, Lenart (67′ Zawadowski), Bogdan (89′ Ryplewicz), Potocki (83′ Osajda) – Serwaciński (77′ Majewski), Chmielewski (88′ Kamańczyk).

Unia Skierniewice: Jaroszko – Kozieł (60′ Jakóbiak), Czaplarski, Wojciechowski, Pomianowski (68′ Bojańczyk) – Kiwała (46′ Budka), Łojszczyk, Dąbrowski (68′ Wyszogrodzki), Sabiłło – Kolus (88′ Amroziński), Kowalczyk.