AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

W weekend rozgrywane będą mecze sieradzkiej klasy okręgowej, dwóch grup klasy A oraz trzech klasy B. Lider tabeli klasy okręgowej Pogoń Zduńska Wola podejmuje na swoim boisku GKS Chojne i jest zdecydowanym faworytem spotkania. Podajemy obsadę sędziowską wszystkich meczów, ale trzeba pamiętać, że może ona ulec zmianie w każdej chwili.

Klasa okręgowa
(sobota – 5 maja)
14:00 – Warta Osjaków – GLKS Strzelce Wielkie – Holewski
16:00 – MLKS Konopnica – Jutrzenka Warta – Kamyk
16:00 – Czarni Rząśnia – MKS Zduńska Wola – Nowak
17:00 – Pogoń Zduńska Wola – GKS Chojne – Badziak
17:00 – KS Karsznice – Unia Sulmierzyce – Pietrzak
17:00 – WKS Wieluń – LZS Brąszewice – Kulawiecki
(niedziela – 6 maja)
17:00 – LKS Zapole – MULKS Łask – Tomczyk
17:00 – Piast Błaszki – Słowian Dworszowice – Szandała

Klasa A
Grupa I
(sobota – 5 maja)
17:00 – GKS Siemkowice – KKS Kurów – Tomczyk
17:00 – LKS Wierzchlas – Jaga Lututów – W. Miś
(niedziela – 6 maja)
11:00 – LZS Krzyworzeka – ChKS Chotów – Wawrzyniak
11:00 – Prosna Wieruszów – GLKS Biała – Golański
13:00 – LKS Kiełczygłów – Skrzynex Łaszew – Bieniek
15:00 – Rolnik Skąpa – Prosna Wyszanów – Puch
15:00 – LKS Masłowice – Start Łubnice – Jasiński
16:00 – GKS Dubidze – Warta II Działoszyn – Płóciennik

Grupa II
(sobota – 5 maja)
15:30 – Tęcza Brodnia – Inter Sieradz-Woźniki – Grenda
17:00 – Victoria Szadek – Rokita Rokitnica – Rutecki
(niedziela – 6 maja)
12:00 – LKS Socha – Amatorzy Zapolice – Wasilewski
15:00 – LZS Rębieskie – Pisia Zygry – Dankowski
16:00 – TS Janiszewice – Unia Sieradz-Męka – Cybulski
17:00 – LKS Kalinowa – LKS Pyszków – Majchrowicz
17:00 – LGKS Charłupia Mała – Pamapol-Hetman Rusiec – Piotr Romek
17:00 – Sokół Goszczanów – UKS Ustków – Bialik

Klasa B
Grupa I
(sobota – 5 maja)
16:00 – Zagłębie Lipnik – LZS Trębaczew – Lewandowski
(niedziela – 6 maja)
14:00 – LZS Pątnów – KS Radoszewice – Antończyk
15:00 – Płomień Makowiska – Orion Olewin – Kowalski
15:00 – KS Kraszkowice – Piast Ruda – Lewandowski
15:00 – Park Starzenice – Zryw Ożegów – Drużbicki

Grupa II
(sobota – 5 maja)
16:00 – LZS Komorniki – Zryw Wójcin – Jasiński
17:00 – KS Ożarów – GKS Czastary – Puch
(niedziela – 6 maja)
11:00 – LKS Łyskornia – LZS Wydrzyn – Witaszek
14:00 – Victoria Skomlin – Orzeł Galewice – W.Miś
14:00 – LZS Młynisko – Hetman Żdżary – R. Ubycha
15:00 – Start Świątkowice – Sparta Mokrsko – Grenda
16:00 – KS Osiek – Centra Walichnowy – Witaszek

Grupa III
(niedziela – 6 maja)
14:00 – LKS Wola Będkowska – LZS Wrońsko – Kurzawa
15:00 – Orzeł Wola Wiązowa – GKS Sędziejowice – Aleksandrowicz
16:00 – LUKS Bałucz – LZS Chrząstawa – Kapituła
17:00 – KS Karsznice II – Olimpia Karsznice – Kurzawa

Grupa IV
(niedziela – 6 maja)
11:00 – LKS Kobierzycko – Złoczewia Złoczew – Sztraube
11:00 – MUKS Wróblew – Ostrowia Ostrówek – Jałowy
13:00 – KS Brzeźnio – Iskra Stolec – Rutecki
15:00 – LKS Tubądzin – LKS Kamienna – Sztraube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *