AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Na sobotę (12 maja) i niedzielę (13 maja) zaplanowano w okręgu sieradzkim mecze ligowe klasy okręgowej, dwóch grup klasy A oraz czterech klasy B. Lider klasy okręgowej Pogoń Zduńska Wola podejmuje dziewiąty w tabeli LKS Zapole. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich ligowych spotkań. Należy jednak pamiętać, że może ona ulec zmianie z różnych przyczyn.

Klasa okręgowa
(sobota – 12 maja)
16:00 – MKS Zduńska Wola – MLKS Konopnica – Felcenloben
17:00 – Pogoń Zduńska Wola – LKS Zapole – Janecka
17:00 – GKS Chojne – Czarni Rząśnia – Drozd
17:00 – LZS Brąszewice – Warta Osjaków – Pietrzak
17:00 – GLKS Strzelce Wielkie – KS Karsznice – Szulc
17:00 – Unia Sulmierzyce – Piast Błaszki – Tądel
17:00 – Słowian Dworszowice – MULKS Łask – Holewski
(niedziela – 13 maja)
17:00 – Jutrzenka Warta – WKS Wieluń – Kamyk

Klasa A
Grupa I
(sobota – 12 maja)
16:00 – GLKS Biała – LKS Dubidze – Majchrowicz
16:00 – Start Łubnice – KKS Kurów – Goclik
17:00 – Skrzynex Łaszew – LKS Masłowice – Bieniek
17:00 – GKS Siemkowice – ChKS Chotów – Puch
18:00 – Rolnik Skąpa – LZS Krzyworzeka – W. Miś
(niedziela – 13 maja)
15:00 – Prosna Wyszanów – Prosna Wieruszów – Woźniak
16:30 – Warta II Działoszyn – LKS Wierzchlas – Nita
17:00 – Jaga Lututów – LKS Kiełczygłów – Goclik

Grupa II
(sobota – 12 maja)
16:00 – Inter Sieradz-Woźniki – LKS Kalinowa – Bialik
17:00 – Pamapol-Hetman Rusiec – LKS Socha – Jasiński
17:00 – Amatorzy Zapolice – Rokita Rokitnica – Jałowy
18:00 – TS Janiszewice – Victoria Szadek – D. Buś
(niedziela – 13 maja)
11:00 – UKS Ustków – Tęcza Brodnia – Majkowski
15:00 – Unia Sieradz-Męka – Sokół Goszczanów – Badziak
16:00 – LKS Pyszków – LZS Rębieskie – Dąbrowski
16:00 – Pisia Zygry – LGKS Charłupia Mała – Pietrzak

Klasa B
Grupa I
(sobota – 12 maja)
15:00 – LZS Trębaczew – Płomień Makowiska – M. Nowak
16:00 – Zagłębie Lipnik – Czarni II Rząśnia – Wojtal
(niedziela – 13 maja)
11:00 – Orion Olewin – LZS Staw – Lewandowski
16:00 – KS Radoszewice – Park Starzenice – Gajewczyk
17:00 – Zryw Ożegów – KS Kraszkowice – Witaszek

Grupa II
(sobota – 12 maja)
17:00 – GKS Czastary – Victoria Skomlin – Rutecki
(niedziela – 13 maja)
11:00 – LKS Łyskornia – KS Osiek – Majchrowicz
11:00 – LZS Wydrzyn – Start Świątkowice – K. Miś
14:00 – Zryw Wójcin – LZS Młynisko – Kowalewski
15:00 – Hetman Żdżary – KS Ożarów – Lewandowski
16:00 – Orzeł Galewice – Centra Walichnowy – Szandała
17:00 – Sparta Mokrsko – LZS Komorniki – W. Miś

Grupa III
(sobota – 12 maja)
17:00 – Olimpia Karsznice – Orzeł Wola Wiązowa – Kałuziński
(niedziela – 13 maja)
11:00 – LZS Chrząstawa – KS II Karsznice – Dróżdż
14:00 – LZS Wrońsko – LUKS Bałucz – Dróżdż
16:00 – GKS Sędziejowice – RKS Rychłocice – Iwankiewicz

Grupa IV
(niedziela – 13 maja)
14:00 – LKS Kamienna – LKS Kobierzycko – J. Rutecki
15:00 – Ostrowia Ostrówek – KS Brzeźnio – Drużbicki
16:00 – Iskra Stolec – LKS Tubądzin – Juchner
17:00 – Złoczewia Złoczew – MUKS Wróblew – M. Rutecki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Jeszcze nie wiadomo bylo kto przydrukuje dla slowiana bo wszyscy chca ten zespol utrzymac jakies dziwne punkty z WKSem karne w 90 minucie itp…