AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Od piątku do niedzieli włącznie (11-13 maja) rozgrywane będą mecze w łódzkiej klasie okręgowej, trzech grupach klasy A oraz trzech klasy B. Andrespolia Wiśniowa Góra, która jest o włos od awansu do IV ligi łódzkiej, gra na wyjeździe z Orłem Parzęczew. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich meczów. Pamiętać należy, że może się ona zmienić z różnych przyczyn.

Klasa okręgowa
(piątek – 11 maja)
19:00 – Termy Uniejów – Górnik Łęczyca – Pawlak
(sobota – 12 maja)
15:00 – Orzeł Parzęczew – Andrespolia Wiśniowa Góra – Gawroński
16:00 – GKS Bedlno – PTC Pabianice – Zdziaszek
17:00 – GLKS Sarnów/Dalików – Widzew II Łódź – Dolny
17:00 – Zawisza Rzgów – Włókniarz Pabianice – Sekuterski
(niedziela – 13 maja)
11:00 – ŁKS II Łódź – LKS Rosanów – Przytuła
11:00 – UKS SMS Łódź – Włókniarz Konstantynów – Lewandowski
13:00 – Sokół II Aleksandrów – Stal Głowno – Kaźmierczak

Klasa A
Grupa I
(sobota – 12 maja)
15:00 – Kolejarz Łódź – Zawisza II Rzgów – Banaszkiewicz
15:00 – AKS SMS Łódź – Start Łódź – Strulak
16:00 – Orzeł Piątkowisko – Włókniarz II Pabianice – Łapok
16:00 – Iskra Dobroń – GKS Ksawerów – Gutowski
17:00 – Burza Pawlikowice – Jutrzenka Bychlew – Jaskulski
17:00 – GLKS Dłutów – Sparta Łódź – Sadowski

Grupa II
(sobota – 12 maja)
11:00 – Zamek Skotniki – Czarni Smardzew – Rikszajd
16:00 – Start Brzeziny – LZS Justynów – Musiał
16:30 – Włókniarz Zgierz – LKS Kalonka – Drużyński
17:00 – KKS Koluszki – LKS Różyca – Jarocki
17:30 – LKS Gałkówek – MKP-Boruta II Zgierz – Guzelaydin
(niedziela – 13 maja)
11:00 – Sport Perfect Łódź – Huragan Swędów – Nowicki
16:00 – Błękitni Dmosin – Pogoń Rogów – Sadowski

Grupa III
(sobota – 12 maja)
15:00 – Victoria Rąbień – Malina Piątek – Przybysz
16:00 – Dąbrowianka Dąbrowice – LKS Świnice Warckie – Walczak
16:00 – Bzura Młogoszyn – Magnat Sierpów – Janasik
16:00 – Witonianka Witonia – Kotan Ozorków – Szymczyk
17:00 – Ostrovia Ostrowy – MKS Mianów – Lesiak
(niedziela – 13 maja)
11:00 – KS II Sand Bus Kutno – Kobra Leźnica Wielka – Walczak
16:00 – Victoria Grabów – Bzura Ozorków – Anielak

Klasa B
Grupa I
(sobota – 12 maja)
16:00 – Milan Club Polska – Więcej Niż Sport Łódź – Przybylak
17:00 – Polonia Andrzejów – KKS II Koluszki – K. Biś
(niedziela – 13 maja)
11:00 – Powstaniec Dobra – Różyca II – Wolski
16:00 – LKS Gałkówek II – Husaria Rzgów – Kłys
20:00 – Ner Łódzki – Victoria Łódź – Żaczek

Grupa II
(sobota – 12 maja)
13:00 – Orzeł Wróblew – Santos Czerchów – Koćwin
15:00 – Orzeł Kazimierz – Sokół Lutomiersk – Łukasik
17:00 – KAS Konstantynów – Grom Powodów – Świech
(niedziela – 13 maja)
11:00 – Kanarki Małachowice – LKS Dąbrówka – Ziółkowski
12:00 – Orlik Sobień – Start Szczawin – Rochalski
13:30 – LKS Modlna – Ner II Poddębice – Szczygieł

Grupa III
(sobota – 12 maja)
15:00 – Błękitni Ciosny – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Mas
17:00 – KS Żychlin – Struga Dobieszków – Kęsik
(niedziela – 13 maja)
11:00 – KP Byszewy – Sokół Popów – Wolski
11:00 – LKS Gieczno – Olimpia Oporów – Chrustowski
11:00 – Iskra Głowno – GKP Byszew – Dobrowolski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *