Orły Kazika sensacyjnie wygrały z liderem

Duża niespodzianka w łódzkiej klasie okręgowej. Andrespolia Wiśniowa Góra, która jest liderem tabeli, przegrała niespodziewanie w Parzęczewie z tamtejszym Orłem, broniącym się przed spadkiem do klasy A. Miejscowi pokonali zespół prowadzony przez trenera Krzysztofa Kamińskiego 3:1 (0:0).

Mimo porażki Andrespolia zachowała bezpieczną przewagę punktową nad drugim w tabeli Zawiszą Rzgów. Musiałby zdarzyć się cud, żeby zespół z Wiśniowej Góry nie awansował do IV ligi łódzkiej. Do 70. minuty utrzymywał się bezbramkowy remis. Wreszcie opór gospodarzy przełamał Sebastian Mucha i wydawało się, że Andrespolia wygra po raz 21 w sezonie. Tak się jednak nie stało. Ostatnie minuty należały bowiem do Orłów Kazika. Wyrównał Błażej Siwek, a w końcówce dwa decydujące ciosy zadał Kamil Łuczak.

Orzeł Parzęczew – Andrespolia Wiśniowa Góra 3:1 (0:0)
Bramki: Błażej Siwek 80, Kamil Łuczak 83, 88 – Sebastian Mucha 71