RKS Radomsko już wita się z gąską

Tylko jakiś nieprawdopodobny kataklizm mógłby pozbawić drużynę RKS Radomsko awansu do IV ligi łódzkiej. Na pięć kolejek przed końcem radomszczanie mają dziesięć punktów przewagi nad Astorią Szczerców i wiele wskazuje na to, że już za dwa tygodnie będą świętować wygranie ligi. O drugie miejsce walczyć będzie z pewnością będąca w wysokiej formie Polonia Piotrków.

W meczu na szczycie tabeli nie było spodziewanych emocji. Już przed przerwą dwukrotnie bramkarza Astorii pokonał Bartosz Turniak, a w drugiej połowie wynik ustalił Krystian Wojtczak. Dziewięć bramek zaaplikowali Kawalerii Tomaszów piłkarze Polonii Piotrków. Jedną z nich strzelił bramkarz Filip Błażejewski (z rzutu karnego), a w końcówce dwukrotnie do siatki rywala trafił weteran Tomasz Dura, który wrócił na boisku po prawie rocznej przerwie. Coraz trudniejsza sytuacja Szczerbca Wolbórz. W bardzo ważnym spotkaniu zasłużony klub przegrał w Tomaszowie z rezerwami Lechii 1:4 (0:1).

RKS Radomsko – Astoria Szczerców 3:0 (2:0)
(Bartosz Turniak 21, 37, Krystian Wojtczak 81)
GUKS Gorzkowice – Omega II Kleszczów 2:0 (2:0)