AKTUALNOŚCI
Klasyfikacja skutecznych klas okręgowych

Trwa zacięta rywalizacja o tytuł króla strzelców czterech klas okręgowych województwa łódzkiego. Bliski zwycięstwa jest Sebastian Radzio. Piłkarz Andrespolii Wiśniowa Góra strzelił już 33 gole. Drugie miejsce w łódzkiej klasie okręgowej zajmuje Dawid Sarafiński (na zdjęciu), który występuje czasami w rezerwach Sokoła Aleksandrów, ale jesienią grał w Górniku Łęczyca. Zdobył 29 bramek. 

W piotrkowskiej klasie okręgowej prowadzi Krystian Wojtczak z RKS Radomsko – 20 goli. Na miejscu drugim Adrian Malicki (Polonia Piotrków) – 19. Po 13 bramek zdobyli Bartosz Turniak (RKS Radomsko) i Krzysztof Kowalski (Astoria Szczerców).

W okręgu sieradzkim na czele Rafał Mordon z Pogoni Zduńska Wola – 21. Miejsce drugie zajmuje Mateusz Kędzia (MLKS Konopnica) – 20. Trzeci jest Adrian Ulfik (MLKS Konopnica) – 14.

W skierniewickiej klasie okręgowej klasyfikację skutecznych otwiera Mateusz Białek z Orląt Cielądz – 28 goli. Krystian Siatkowski z Vagatu Domaniewice ma na koncie 25 bramki, a Oktawian Andrzejczak z Victorii Bielawy – 18.

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o