AKTUALNOŚCI
Nie będzie finału Pucharu Polski w Piotrkowie

Piotrków Trybunalski nie będzie gospodarzem finałowego spotkania o Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Finał zorganizowany zostanie 23 czerwca w Aleksandrowie Łódzkim lub Sieradzu. Powodem jest zły stan płyty boiska Stadionu Miejskiego Concordia. Pismo w tej sprawie trafiło już do Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.

gadzety kibica keeza

 

Stan płyty boiska, którego administratorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie, delikatnie mówiąc, nie jest najlepszy. Widać to było podczas niedawnego turnieju Piotrcovia Cup. Chcąc uniknąć kompromitacji OZPN w Piotrkowie Trybunalskim zwrócił się do ŁZPN o zmianę miejsca rozegrania finałowego spotkania.

Jeśli stan nawierzchni nie ulegnie poprawie to pod dużym znakiem zapytania stanie również rozegranie jesienią międzypaństwowego meczu piłkarskiego, który miał odbyć się w Piotrkowie Trybunalskim.

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
uzytkownik boiska
6 lat temu

Dobrze dobrze tak wlasnie osir dba o to za co my wlasnie zaplacilismy 140 tys wyj… w bloto , winnych nie ma, problemu nie ma , kartoflisko pl, ale 600 zl na takim gownie trzeba placic za mecz