AKTUALNOŚCI
ŁZPN: Konsultacja szkoleniowa U-12

Trenerzy Łukasz Markiewicz i Michał Łabędzki powołali 35 zawodników na konsultację szkoleniowa kadry ŁZPN U-12 (rocznik 2006). Zajęcia odbędą się 16 maja (środa) w ośrodku szkoleniowym przy ul. Minerskiej 19 w Łodzi. Poniżej lista powołanych piłkarzy, którzy mają stawić się w miejscu konsultacji o 10:30.

Powołania otrzymali: Krystian Malec, Piotr Fijałkowski, Miłosz Mielczarek, Paweł Trykacz, Jakub Wojciechowski, Bartosz Chyliński (wszyscy ŁKS Łódź), Dominik Galanek (AKS SMS Łódź), Alan Ostrowski, Kacper Nowacki, Jan Benedyczak, Oliwier Rozpara (UKS SMS Łódź), Martin Rachubiński, Jan Łabędzki (Feniks Łódź), Kajetan Matłacki, Dominik Staszczyk, Kacper Dębowski (Widzew), Szymon Małowski, Krystian Lachowski, Bartosz Krysiak (SP S.Chałaśkiewicz), Mikołaj Stawicki, Sergiusz Stasiołek (Łódzka Akademia Futbolu), Antoni Poborski, Alan Zych, Szymon Brzeziński, Szymon Rataj, Rafał Szczepaniak (AP Andrespolia), Kacper Oleski, Jan Jędrzejczak (Boruta Zgierz), Hubert Gabrysiak, Sebastian Stępniak, Wojciech Kosior, Bartek Łoś, Janusz Styś, Mateusz Podkowski (Sport Perfekt) i Antoni Anyszka (KS Kutno).

Źródło: lzpn.org

7
Dodaj komentarz

7 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Realista

Witam, po co to spory i sfary i tak kadra będzie wyglądał tak: ŁKS – nikt, AKS -nikt, SMS – kogoś muszą wziąć więc najbezpieczniej bramkarz (będzie rezerwowy nikogo to nie boli) i jeden z pola wyrośnięty tylko musi być, Feniks – obaj chłopcy muszą wejść, RTS – no choć jeden bo jak to tak, SP.S.CH – pewnie nikt, ŁAF – min jeden jak nie obaj, Andrespolia – nikt 😀 to oczywiste, Boruta – może jeden aby było że to reprezentacja województwa, SportPerfect Pana KK – no tu min 4 jak nie 5. Kutno nikt. Nie byłem nie widziałem ale… Czytaj więcej »

Obserwator

Akademia grała z ŁKS (pierwsze drużyny nie mylić z Akademia II i ŁKS II) raz sparing niecały rok temu przegrała 3:0 oddała 2-3 celne strzały. To tak gwoli wyjaśnienia a prawdą jest to są pierwsze konsultacje na które na pewno nie powołano wszystkich dobrych graczy. A o tym kto jest słaby a kto mocny dowiemy się po barażach rocznika 2006. Bo jak każdy wie grupy łódzkie są bardzo nierówne są dwie drużyny które mają zdecydowaną przewagę nad resztą.