AKTUALNOŚCI
Warta Sieradz wycofała juniorów młodszych

Z rozgrywek o mistrzostwo II ligi wojewódzkiej B1 Juniorów Młodszych wycofała się drużyna Warty Sieradz. Zgodnie z Regulaminem Rozgrywek Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, w przypadku rozegrania mniej niż 50 procent meczów, anulowane zostały wyniki dotychczasowych spotkań. Obecnie w lidze bierze udział sześć zespołów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. W Polsce pojawila sie sportowo-rekreacyjna patologia. Dzieciom I mlodziezy nic sie nie chce. W szkolach ruchowo-sprawnosciowy dramat. Dzieciaki nie poteafia skakac na skakance, zrobic przewrotow I innych najprostszych rzeczy. Nie potrafia normalnie biegac.

  2. nikomu nie przeszkadzało. Poprostu teraz co raz mniej młodzieży gra w piłke a jak zacznie i dojdzie wiek gimbazjalny to większości się odechciewa.. Bo trzeba biegać i wgl… Problem leży w nastawieniu i chęci młodzieży.

  3. Reforma rozgrywek , pokazała że nic ciekawego się nie dzieje w piłce młodzieżowej. Co to jest żeby w danej lidze było 4-6 zespołów. Grania a grania co ? I dlaczego nie pilnuje się klubów które nie mają grup młodzieżowych a są dopuszczone do rozgrywek. Chyba są jakieś przepisy ? Kiedyś było od kl. Górskiego do Juniora Starszego i komu to przeszkadzało.