AKTUALNOŚCI
Warta Sieradz wycofała juniorów młodszych

Z rozgrywek o mistrzostwo II ligi wojewódzkiej B1 Juniorów Młodszych wycofała się drużyna Warty Sieradz. Zgodnie z Regulaminem Rozgrywek Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, w przypadku rozegrania mniej niż 50 procent meczów, anulowane zostały wyniki dotychczasowych spotkań. Obecnie w lidze bierze udział sześć zespołów.

3
Dodaj komentarz

3 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Tak jest

W Polsce pojawila sie sportowo-rekreacyjna patologia. Dzieciom I mlodziezy nic sie nie chce. W szkolach ruchowo-sprawnosciowy dramat. Dzieciaki nie poteafia skakac na skakance, zrobic przewrotow I innych najprostszych rzeczy. Nie potrafia normalnie biegac.

nikomu nie przeszkadzało. Poprostu teraz co raz mniej młodzieży gra w piłke a jak zacznie i dojdzie wiek gimbazjalny to większości się odechciewa.. Bo trzeba biegać i wgl… Problem leży w nastawieniu i chęci młodzieży.

Wili

Reforma rozgrywek , pokazała że nic ciekawego się nie dzieje w piłce młodzieżowej. Co to jest żeby w danej lidze było 4-6 zespołów. Grania a grania co ? I dlaczego nie pilnuje się klubów które nie mają grup młodzieżowych a są dopuszczone do rozgrywek. Chyba są jakieś przepisy ? Kiedyś było od kl. Górskiego do Juniora Starszego i komu to przeszkadzało.