AKTUALNOŚCI
Mecz Victoria – Witonianka znów przeniesiony

Nie mają szczęścia piłkarze Victorii Rąbień i Witonianki Witonia do pogody. Ulewny deszcz po raz drugi w rundzie wiosennej uniemożliwił rozegranie spotkania łódzkiej klasy A (grupa III). Boisko w Rąbieniu nie nadawało się do gry. Sędzia nie dopuścił również do rozegrania spotkania w Aleksandrowie Łódzkim. Tym samym termin tego pojedynku zostanie wyznaczony po raz trzeci. 

plecaki-sportowe-keeza

8
Dodaj komentarz

8 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
7 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Ozorków

Bravo Victoria chcecie awansować za wszelką cenę a nawet meczu nie mozecie zorganizować…

Trener

Kolego chyba mnie z kimś mylisz. Do Aleksandrowa dotarłem jak sędziowie wsiadali do samochodu i opuszczali Mosir. Jakbym nie chciał grać to bym nie szukał boiska.

adamM

Nie bardzo chciał przystąpić, z uśmiechem na ustach przyjął decyzję sędziego o odwołaniu spotkania. Ciekawe czy gdyby Witonia przyjechała w 8 to zastanawiał by się nad modernizacją boiska?
A może o to chodziło…

Gracz Victorii Rąbień

Sprecyzujmy że trener Victorii nie chciał grać na boisku w Rąbieniu i sam wydzwaniał i szukał na prędko boiska zastępczego co udało się zrobić (obiekt MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim) i tam chciał jak najbardziej przystąpić do meczu. Boisko w Rąbieniu po meczu w takich warunkach nadawało by się do kolejnego gruntownego remontu.

Pozdrawiam

Gracz

To są jaja jakieś!!! Wszyscy chcieli grać oprócz sędziego i trenera Victorii chodzacego za nim i namawiającego do odwołania meczu!

rks-radomsko-keeza