AKTUALNOŚCI
Mecz Victoria – Witonianka znów przeniesiony

Nie mają szczęścia piłkarze Victorii Rąbień i Witonianki Witonia do pogody. Ulewny deszcz po raz drugi w rundzie wiosennej uniemożliwił rozegranie spotkania łódzkiej klasy A (grupa III). Boisko w Rąbieniu nie nadawało się do gry. Sędzia nie dopuścił również do rozegrania spotkania w Aleksandrowie Łódzkim. Tym samym termin tego pojedynku zostanie wyznaczony po raz trzeci. 

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trener
2 lat temu

pracuje jako trener w Sokole Aleksandrów i widziałem całą sytuację. Zarówno Rąbień jak i Witonia chcieli grać,boisko spokojnie nadawało się do gry ale panowie sędziowie ewidentnie gdzieś sie spieszyli. Jak dla mnie powinna zostać wysłana skarga do związku na arbitra gdyż skoro dwie drużyny chcą grać,na szybko zostało załatwione boisko i naprawde NIE BYŁO ŻADNYCH przeciwskazan do gry to nie wiem dlaczego nie pozwolili grać. Koszty przyjazdu Witonianki powinien ponieść sędzia.

Gracz Victorii Rąbień
2 lat temu

„Ozorków” widać problemy elementarne w postaci czytania ze zrozumieniem 🙂

uczciwy
2 lat temu

Nie wiem kto pisze takie brednie, ale niech przyjedzie na Nasze boisko do Rąbienia i wtedy komentuje. Boisko w Aleksandrowie zorganizowaliśmy a właściwie Nasz trener w 30 minut. Sędzia za nim w ogóle zobaczył boisko już był na nie więc farmazoniarze szukajcie sensacji gdzie indziej. W Ozorkowie widzę jak sportowo nie idzie to trzeba na forum się wyzalic.