AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Na sobotę i niedzielę (19-20 maja) zaplanowano mecze łódzkiej klasy okręgowej, trzech grup klas A oraz trzech klasy B. Mamy nadzieję, że aura będzie dla piłkarzy łaskawa i uda się rozegrać wszystkie pojedynki. Podajemy obsadę sędziowską tych spotkań. Pamiętać należy jednak, że może ona ulec zmianie w każdej chwili.

Klasa okręgowa
(sobota – 19 maja)
16:00 – Stal Głowno – GLKS Sarnów/Dalików – Sekuterski
16:30 – Andrespolia Wiśniowa Góra – GKS Bedlno – Janasik
17:00 – PTC Pabianice – LKS Rosanów – Nowicki
17:00 – Zawisza Rzgów – ŁKS II Łódź – Przybysz
17:00 – Włókniarz Konstantynów – Termy Uniejów – Urbaniak
17:00 – Górnik Łęczyca – Sokół II Aleksandrów – Jankowski
(niedziela – 20 maja)
11:00 – RTS Widzew II Łódź – Orzeł Parzęczew – Kujawski

Klasa A
Grupa I
(sobota – 19 maja)
15:00 – Start Łódź – GLKS Dłutów – Jaskulski
17:00 – AMII Łódź – Orzeł Piątkowisko – Drużyński
17:00 – Burza Pawlikowice – Włókniarz II Pabianice – Dolny
17:00 – Jutrzenka Bychlew – Iskra Dobroń – Olejniczak
18:00 – GKS Ksawerów – AKS SMS Łódź – Wyderkiewicz
(niedziela – 20 maja)
11:00 – Zawisza II Rzgów – MKS Tuszyn – Krasnopolski
16:00 – Sparta Łódź – Kolejarz Łódź – Gawroński

Grupa II
(sobota – 19 maja)
16:00 – Czarni Smardzew – LKS Gałkówek – Morawiec
16:00 – LZS Justynów – Włókniarz Zgierz – Śpiewak
17:00 – Pogoń Rogów – KKS Koluszki – Niemiec
17:00 – LKS Różyca – Start Brzeziny – Chojnacki
17:00 – Huragan Swędów – Zamek Skotniki – Walczak
(niedziela – 20 maja)
11:00 – MKP-Boruta II Zgierz – Błękitni Dmosin – Lewandowski
16:30 – LKS Kalonka – Sport Perfect Łódź – Łapok

Grupa III
(sobota – 19 maja)
16:30 – Magnat Sierpów – LKS Dąbrowianka – Michniewicz
17:00 – Bzura Ozorków – KS II Sand Bus Kutno – Malka
(niedziela – 20 maja)
11:00 – Kobra Leźnica Wielka – Bzura Młogoszyn – Różycki
14:00 – MKS Mianów – Witonianka Witonia – Sadowski
17:00 – Malina Piątek – Ostrovia Ostrowy – Lesiak
17:30 – LKS Świnice Warckie – Victoria Rąbień – Pionko

Klasa B
Grupa I
(sobota – 19 maja)
17:00 – Powstaniec Dobra – Husaria Rzgów – Augustowski
(niedziela – 20 maja)
13:00 – LKS II Różyca – Ner Łódzki – Chrustowski
16:00 – KKS II Koluszki – LKS II Gałkówek – Rochalski
17:30 – Victoria Łódź – Milan Club Polonia – Dobrowolski
18:00 – Więcej Niż Sport – Metalowiec Łódź – Czerwieniec

Grupa II
(sobota – 19 maja)
14:00 – Termy Ner II Poddębice – KAS Konstantynów – Nazarczyk
(niedziela – 20 maja)
11:00 – Start Szczawin – LKS Modlna – Szczygieł
11:00 – LKS Dąbrówka – Orzeł Wróblew – Koćwin
11:00 – Santos Czerchów – Orzeł Kazimierz – B. Wolski
14:00 – Sokół Lutomiersk – Orlik Sobień – M. Wolski
17:30 – Grom Powodów – Kanarki Małachowice – Mas

Grupa III
(niedziela – 20 maja)
12:00 – Olimpia Oporów – KS Żychlin – Olejnik
13:30 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – KP Byszew – Mrozek
14:00 – Struga Dobieszków – Iskra Głowno – Gatkowski
14:00 – GKS Byszew – Błękitni Ciosny – D. Walczak
16:00 – Sokół Popów – Sazan Pęczniew – Ziółkowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *