45 minut meczu w Świątkowicach

Spotkanie 22. kolejki grupy drugiej sieradzkiej klasy B pomiędzy Startem Świątkowice, a LKS Łyskornia trwało zaledwie 45 minut. W przerwie meczu, przy stanie 0:0, obie drużyny zażądały od sędziego sprawdzenia dokumentów, co też arbiter uczynił. Okazało się, że jeden z piłkarzy Startu dokumentów nie posiadał. Sędzia mecz przerwał i druga połowa się nie odbyła.

Nie wiadomo jaką decyzję podejmie OZPN Sieradz. Może się okazać, że obie drużyny dograją brakujące 45 minut.

11 komentarzy
do xxxc
5 lat temu

Kolego bardzo się mylisz i wypisujesz głupoty wprowadzając zamęt. Jeśli nie znasz regulaminu to się nie wypowiadaj. Jest wyraźnie napisane że w momęcie w którym jedna z drużyn zgłasza protest związany z tożsamością zawodników musi każdy z zawodników okazać się dokumentem tożsamości jeśli jest to przed meczem każdy kto nie ma dokumentu nie gra jeśli jest to po rozpoczęciu meczu a zawodnik nie ma dokumentów sędzia jest zobowiązany wypełnić protokół konforntacyjny i sprawa trafia do ozon ale zawody odbywają się dalej. Tragedia jest to że sędziowie nie znają regulaminu

xxxc
5 lat temu

Panowie działacze piłkarscy
regulamin mówi że zawodnik musi mieć dowód na wezwanie sędziego ale zgodnie z prawem sędzia piłki nożnej nie ma prawa żądać od nikogo żadnego dokumentu i cwany zawodnik powie że ma i go nie pokaże i sędzia nić mu nie zrobi , tym bardziej że kierownik drużyny potwierdza tożsamość zawodników . Sędzia piłki nożnej nie ma prawa żądać żadnego dokumentu .

Kibic
5 lat temu

Kolejna sprawa. Swiatkowice grają mecz z chyba Wojcinem. Mecz się nie odbywa bo nie ma kompletnej drużyny, co robi związek nie sędzia zamiast walkoweru wpisuje że wójcin wygrał 3 0 i swiatkowice nie mają kolejnego walkowera ani kary

Kibic
5 lat temu

Jak sędziówie maja ta drużynę uważać poważnie i z szacunkiem, jak oni nie mają szacunku dla nikogo. A OZPN ich na siłę trzyma w tej lidze

Kkkkk
5 lat temu

stan „boiska” i „murawy” a także brak niektórych widocznych linii to był powód żeby tego meczu nie zaczynać ale sędzią podjął decyzję o graniu a za to brawa a później się to jakoś dziwnie toczyło bo zawodnicy swiatkowic „sami” się potykali o własne nogi