AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

W sobotę (26 maja) i niedzielę (27 maja) rozegranych zostanie większość meczów łódzkiej klasy okręgowej, trzech grup klas A oraz trzech klasy B. Andrespolia Wiśniowa Góra, która już zapewniła sobie awans do IV ligi łódzkiej, podejmuje PTC Pabianice. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich meczów, choć przypominamy, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 26 maja)
16:00 – Stal Głowno – GKS Bedlno – Pawlak
16:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – PTC Pabianice – Bukarowicz
17:00 – Zawisza Rzgów – Termy Uniejów – Karolak
17:00 – Włókniarz Konstantynów – GLKS Sarnów/Dalików – Faliszewski
17:00 – Górnik Łęczyca – Orzeł Parzęczew – Przybysz
18:00 – Włókniarz Pabianice – Sokół II Aleksandrów – Gawroński
(niedziela – 27 maja)
10:00 – UKS SMS Łódź – ŁKS II Łódź – Malec
11:00 – Widzew II Łódź – LKS Rosanów – Banasiak

Klasa A
Grupa I
(sobota – 26 maja)
15:00 – Start Łódź – Sparta Łódź – Pionko
16:00 – Iskra Dobroń – Włókniarz II Pabianice – Szadkowski
16:00 – Burza Pawlikowice – AMII Łódź – Jarocki
17:00 – Orzeł Piątkowisko – Zawisza II Rzgów – Lesiak
17:00 – MKS Tuszyn – Kolejarz Łódź – Rikszajd
17:00 – GLKS Dłutów – GKS Ksawerów – Michniewicz
(niedziela – 27 maja)
13:00 – AKS SMS Łódź – Jutrzenka Bychlew – Wyderkiewicz

Grupa II
(sobota – 26 maja)
15:30 – LKS Gałkówek – Zamek Skotniki – Siejka
16:00 – Start Brzeziny – Pogoń Rogów – Różycki
16:00 – Czarni Smardzew – Błękitni Dmosin – Strulak
17:00 – KKS Koluszki – MKP-Boruta II Zgierz – Wykrota
17:00 – Włókniarz Zgierz – LKS Różyca – Banaszkiewicz
(niedziela – 27 maja)
11:00 – Sport Perfect Łódź – LZS Justynów – Kaźmierczak
16:30 – Kalonka – Huragan Swędów – Śpiewak

Grupa III
(sobota – 26 maja)
15:00 – Victoria Rąbień – Magnat Sierpów – Zdziaszek
16:00 – Bzura Młogoszyn – Bzura Ozorków – Krasnopolski
17:00 – Ostrovia Ostrowy – LKS Świnice Warckie – Gutowski
(niedziela – 27 maja)
15:00 – Dąbrowianka Dąbrowice – Kobra Leźnica Wielka – Banaszkiewicz
15:00 – KS II Kutno – Kotan Ozorków – Łapok
16:00 – Victoria Grabów – Witonianka Witonia – Guzelaydin
17:00 – Malina Piątek – MKS Mianów – Nowicki

Klasa B
Grupa I
(sobota – 26 maja)
16:00 – Polonia Andrzejów – Więcej Niż Sport Łódź – Wawryszuk
16:00 – Metalowiec Łódź – Victoria Łódź – Mrozek
16:00 – Milan Club Polonia Łódź – Różyca II – Rochalski
(niedziela – 27 maja)
16:00 – KKS II Koluszki – Husaria Rzgów – Wolski
20:00 – Ner Łódzki – Powstaniec Dobra – Przybylak

Grupa II
(sobota – 26 maja)
16:30 – Grom Powodów – LKS Dąbrówka –  Frątczak
17:00 – Orzeł Kazimierz – Orzeł Wróblew – Grzywacz
(niedziela – 27 maja)
11:00 – LKS Modlna – Sokół Lutomiersk – Łuczak
12:00 – Orlik Sobień – Orzeł Wróblew – Grzywacz
17:00 – Kanarki Małachowice – Ner II Poddębice – Mrozek

Grupa III
(niedziela – 27 maja)
10:00 – KP Byszewy – GKS Byszew – Augustowski
11:00 – Iskra Głowno – Olimpia Oporów – Chrustowski
11:00 – LKS Gieczno – Sazan Pęczniew – Lota
13:30 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Sokół Popów – Kęsik

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o