Porażka lidera sieradzkiej klasy okręgowej

Jeszcze niedawno wydawało się, że Pogoń Zduńska Wola w cuglach wywalczy mistrzostwo sieradzkiej klasy okręgowej i jednocześnie awans do IV ligi. Tymczasem sytuacja się komplikuje. Zduńskowolanie przegrali na swoim boisku, z MLKS Konopnica 0:3 (0:2) i jeśli Jutrzenka Warta pokona dziś KS Karsznice, to zbliży się do drużyny trenera Marcina Olejniczaka na dwa punkty.

Zespół z Konopnicy już do przerwy prowadził 2:0. Wynik spotkania otworzył najlepszy snajper tej drużyny Adrian Ulfik, a drugiego gola zdobył Paweł Wieczorek. Ten sam zawodnik ustalił wynik meczu zdobywając gola sześć minut po przerwie.

Pogoń Zduńska Wola – MLKS Konopnica 0:3 (0:2)
Bramki: Adrian Ulfik 25, Paweł Wieczorek 35, 51

Do zakończenia rozgrywek w sieradzkiej klasie okręgowej pozostały jeszcze cztery kolejki.