AKTUALNOŚCI
Strzelecki popis Daniela Świderskiego

Rezerwy łódzkiego Widzewa wygrały w Pabianicach mecz klasy okręgowej z tamtejszym PTC aż 10:1 (3:0). Bohaterem spotkania był Daniel Świderski. Piłkarz, który nie znajduje uznania w oczach trenera Franciszka Smudy, prowadzącego pierwszy zespół, strzelił aż pięć goli i ma na koncie 14 trafień w drużynie rezerw. Trzy bramki zdobył Michał Przybylski, który także rzadko gra w pierwszej drużynie.

Wynik spotkania otworzył już w 2. minucie Bartłomiej Rakowski, a po chwili na 2:0 podwyższył Świderski. Jeszcze przed przerwą gola na 3:0 zdobył Michał Przybylski. W drugiej połowie worek z bramkami się rozwiązał, a Cykliści byli w stanie odpowiedzieć jedynie trafieniem Piotra Szynki. RTS Widzew II strzelił natomiast jeszcze siedem bramek. Strzelecką kanonadę zakończył Robert Marcinkowski.

PTC Pabianice – RTS Widzew II Łódź 1:10 (0:3)
Bramki: Piotr Szynka 55 – Bartłomiej Rakowski 2, Daniel Świderski 7, 51, 72, 77, 80, Michał Przybylski 22, 47, 50, Robert Marcinkowski 88

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Jaki popis…się pytam? Z każdych lig okręgowych województwa Łódzkiego panuje Piotr Burski który strzelił 70 baranek…tyle w temacie…i. cały czas strzela i jest liderem!!!