AKTUALNOŚCI
37 goli Mateusza Białka z Orląt Cielądz

Liderem klasyfikacji skutecznych klas okręgowych województwa łódzkiego  jest Mateusz Białek z Orląt Cielądz, który strzelił już 37 goli. Na miejscu drugim w skierniewickiej klasie okręgowej Krystian Siatkowski z Vagatu Domaniewice – 29, a na trzecim Oktawian Andrzejczak z Victorii Bielawy 19. 

W okręgu łódzkim na czele Sebastian Radzio z Andrespolii Wiśniowa Góra – 33 bramki, przed Dawidem Sarafińskim z Sokoła II Aleksandrów – 29 goli i Michałem Wiśniewskim z GKS Bedlno – 21.

W piotrkowskiej okręgówce blisko korony strzelców jest Adrian Malicki (na zdjęciu) z Polonii Piotrków – 25 trafień. Miejsce drugie zajmuje Krystian Wojtczak z RKS Radomsko – 21 goli, a trzecie Bartosz Turniak, także RKS Radomsko – 16 bramek.

Rafał Mordon z Pogoni Zduńska Wola lideruje w okręgu sieradzkim – 27 goli. Drugi jest Mateusz Kędzia (MLKS Konopnica) – 23, a trzeci Adrian Ulfik (MLKS Konopnica) 17.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Białek ? Ja też go widzałem w kilku meczach wogóle nie biega, skutecznośc na poziomie 1 bramka na 5 strrzałów. Większośc jego bramek to zasługa kolegów z drużyny, którzy mu praktycznie do pustaka podają. No i to jego k** na kolegów z druzyny – w tym faktycznie jest dobry. Dziwie się że jeszcze go chcą w Cielądzu .

  2. Ten Białek dobry gość. Widziałem jego grę na żywo. Warto się nim zainteresować. Wysoki procent wykorzystania sytuacji bramkowych. Praktycznie co ma to strzela.