AKTUALNOŚCI
Zmiany w zarządzie RTS Widzewa Łódź

Przemysław Klementowski pozostał prezesem trzecioligowego RTS Widzewa Łódź, ale we władzach spółki zaszły zmiany. Nie zasiada w nich już Michał Sapota, który reprezentował tam Murapol. Tego akurat należało się spodziewać po tym jak Murapol zrezygnował z wykupu akcji Widzewa.

Publikujemy komunikat klubu w sprawie zmian w zarządzie:

Zarząd Spółki Widzew Łódź SA informuje, że podczas zwołanego na dzień 5 czerwca Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki odwołani zostali z Zarządu Spółki Panowie: Michał Sapota i Jarosław Matusiak oraz z Rady Nadzorczej Spółki Panowie: Nikodem Iskra, Tomasz Wędzicha i Michał Feist. W ich miejsce NWZ powołało do Zarządu Spółki Pana Dawida Lambrechta i do Rady Nadzorczej Spółki Panów: Konrada Walczaka, Tomasza Figlewicza i Tomasza Stamirowskiego.

W związku z powyższym Zarząd Spółki Widzew Łódź SA funkcjonuje w składzie: Przemysław Klementowski – Prezes Zarządu oraz Dawid Lambrecht – Wiceprezes Zarządu. Rada Nadzorcza Spółki funkcjonuje w składzie – Przewodniczący Rady Nadzorczej Remigiusz Brzeziński oraz Członkowie Rady Nadzorczej: Piotr Pietrasik, Konrad Walczak, Tomasz Figlewicz i Tomasz Stamirowski.

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o