AKTUALNOŚCI
Wójt Osjakowa pogroził Warcie palcem

Informowaliśmy w czwartkowe przedpołudnie, że Warta Osjaków nie przyjedzie na sobotni mecz sieradzkiej klasy okręgowej do Zduńskiej Woli z tamtejszą Pogonią. Tymczasem po godzinie 16 w czwartek sytuacja uległa zmianie. Jak informuje Jan Łochowski, prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Sieradzu, działacze z Osjakowa zmienili zdanie i postanowili, że mecz chcą jednak rozegrać.

Pogoń na to przystała i obiecała przygotować boisko jak trzeba, więc mecz zostanie rozegrany – mówi sternik okręgu sieradzkiego. – Zawsze to lepiej jak grają, niż mają się poddać bez walki – dodaje. Jak się dowiadujemy wpływ na zmianę decyzji działaczy Warty miała interwencja Jarosława Trojana, wójta gminy Osjaków, który zagroził że w przypadku oddania meczu walkowerem wyciągnie poważne konsekwencje w stosunku do klubu. Na tym szczeblu  rozgrywkowym zdecydowana większość klubów funkcjonuje dzięki dotacjom samorządowym.

Początek sobotniego spotkania w Zduńskiej Woli o 17:00. Jeśli Pogoń mecz wygra, to zapewni sobie awans do IV ligi łódzkiej.

9
Dodaj komentarz

9 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
9 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
kibic

Panowie po co te głupie teksty Pogoń wygrała ligę zasłużenie mimo słabszej końcówki i szacunek dla zawodników emocje są wliczone w grę w piłkę nożną i grają faceci a nie ponienki

kibicpilki

Ale taki jest fakt że sędziowie pomogli nie pokazując drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej w 20 którejś minucie.Dwa tygodnie wcześniej grał MKS i też początkowe minuty.Napastnik WKs wychodzi sam na sam z bramkarzem a obrońca łapie go rękami za nogi na 30 metrze i tylko żółta.

kibic

druzyny z sieradzkiej A klasy grupy 1 sa tak slabe ze kazdy awans jest okupiony natychmiastowym spadkiem!!!

Kibiccc

A czy to normalne ze trener pierwszy uderza zawodnika ? Starszy i mądrzejszy, akurat 🙂 widzę ze wszyscy tak jadą na Pogonią, każdy usprawiedliwia sobie swoją porażkę z którą powinno się umieć pogodzić! Na pewno SIERADZCCY sędziowie pomagają pogoni, bo przecież tak lubią Zduńska Wole. To jest żenada te wszystkie komentarze, i podejście. Prawdziwy kibic i zawodnik powinien pogratulować, i walczyć dalej.