AKTUALNOŚCI
Lechia oddaje Puchar Polski walkowerem

W Tomaszowie Mazowieckim stawiają wszystko na jedną kartę. Lechia Tomaszów nie pojedzie w środę na półfinałowy mecz wojewódzkiego Pucharu Polski z Wartą Sieradz. Oddaje mecz walkowerem. Spowodowane jest to, że tomaszowianie chcą jak najlepiej przygotować się do sobotniego spotkania ligowego z MKS Ełk.

Lechia walczy o mistrzostwo III ligi i nie chce na 72 godziny przed spotkaniem z MKS Ełk grać meczu Pucharu Polski. Poprosiła o jeszcze jedno przełożenie terminu (20 czerwca). ŁZPN wydał wstępną zgodę, ale nie zgodziła się na to Warta Sieradz. Lechia nie może wysłać również drużyny rezerw, więc działacze podjęli decyzję, że mecz odpuszczają. Warta zagra w finale, a rywalem będzie lepszy z pary KS Paradyż – Sokół Aleksandrów.

14
Dodaj komentarz

14 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
9 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Wierny kibic

Współczuję Lechii takich kibiców jak Edi. Wstyd na cały kraj. Co ten człowiek prezentuje swoją wypowiedzią. Nie umie napisać kilku zdań tylko jakieś wypociny. Kup sobie tą maść bo widać że potrzebujesz.

Edi

Do Wierny kibic:
Póki co to niech Wwidzew się cieszy, że nie przegrał.
Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Także płacz jeśli chcesz 🙂

Leszy

I fajnie widać jakie mają priorytety.

Wierny kibic

Nie rozumiem ŁZPN jak drużyna Lechii wystartowała w Pucharze Polski to powinna zrezygnować wcześniej. Przegrywają mecz we wcześniejszej rundzie. Co wczoraj się dowiedzieli że mogą walczyć o awans do II ligi. Powinniście w sobotę przegrać w lidze i wtedy kupisz sobie maść którą tak reklamujesz wszystkim.