LKS Dobryszyce w piotrkowskiej klasie A

Wicemistrz drugiej grupy piotrkowskiej klasy B LKS Dobryszyce wywalczył awans do klasy A. W rewanżowym meczu barażowym pokonał w Piotrkowie UKS Concordię 1909 1:0 (1:0), a zwycięskiego gola strzelił Artur Piesiak w 28. minucie. Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu w Dobryszycach padł bezbramkowy remis.

7 komentarzy
Maniutek
5 lat temu

Pierwsze słowa ludzi w Dobryszycach? „Przyjeżdża Piotrków będzie zadyma „. Przyjechaly rodziny z dziećmi a kibice Unii prowokowali przez 90 minut to spodziewali się glaskania po głowie? Trochę obiektywizmu… A na boisku ciągłe stymulowanie i kombinowanie a sami „piłkarze” dobryszyc nie wybił piłki jak zawodnik Concordii leżał na boisku. Wygraliscie to zamknijcie buzie i się cieszcie a swoim zachowaniem pokazujecie że faktycznie bractwo i chlopstwo jest w was mocno zakorzenione

Air
5 lat temu

Ale to przecież tak klulturakny zespół concordia 😉 ! Prezes S. tak się w superlatywach wyrażał! A tu prosze ( wiesniaki, bymuraki itd) jak przyszło grać o coś więcej ?! O a klasę hahaaaa to wyszło szydło z worka buhahaha…

UNIA
5 lat temu

Dziękujemy UKS CONCORDIA i Gratulacje za Walkę!!! A tak pozatym następnym razem uszanujcie przeciwnika bo jakieś głupie komentarze że wiesniaki paparuchy itp nie są na miejscu po drugie nasz zawodnik leży wybijamy piłkę a wy z autu i teksty że nie oddajemy wiesniakom piłki i graliscie dalej taki klub z tradycjami Masakra i Wstyd