AKTUALNOŚCI
Najskuteczniejsi w klasach okręgowych

Zakończył się sezon we wszystkich klasach okręgowych. Jako pierwsze buty na kołku zawiesiły drużyny piotrkowskiej okręgówki. W miniony weekend do mety dobrnęły drużyny trzech pozostałych klas okręgowych. Łowcą bramek numer 1 z wszystkich okręgówek jest Mateusz Białek z Orląt Cielądz, który strzelił 38 goli.

Na drugim miejscu w skierniewickiej klasie okręgowej Krystian Siatkowski z Vagatu Domaniewice – 30 bramek, a na trzecim Oktawian Andrzejczak z Victorii Bielawy – 20. Tuż za nim Dominik Kotlarski z Olimpii Chąśno – 18. Rafał Głębocki z Orląt Cielądz zdobył 18 bramek, a Rafał Bednarek z GLKS Wołucza oraz Jakub Kędziora z Daru Placencja – po 17.

W łódzkiej klasie okręgowej triumfował Sebastian Radzio z Andrespolii Wiśniowa Góra – 33 trafienia. Miejsce drugie zajął Dawid Sarafiński, który grał wiosną w Sokole II Aleksandrów – 29. Trzeci był Michał Wiśniewski z GKS Bedlno – 22.

W okręgu sieradzkim wygrał Rafał Mordon z Pogoni Zduńska Wola – 27 gole. Wicekrólem strzelców został Mateusz Kędzia z MLKS Konopnica – 23. Po 17 bramek zdobyli Michał Okoń (WKS Wieluń), Adrian Ulfik (MLKS Konopnica) 0raz Piotr Kobierski (Jutrzenka Warta).

Przypominamy, że najskuteczniejszym piłkarzem piotrkowskiej klasy okręgowej został Adrian Malicki z Polonii Piotrków – 28 bramek.

 

3
Dodaj komentarz

3 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
brzeszczot

Brawo Saraf wracaj do ŁKS.

Nick

Jak ktoś chce dobrego grajka to niech wyciągnie z Drzewicy Kaczmarka. Pokrętło niesamowite.

Kibic Daru

Jakub Kędziora z Daru Placencja również strzelił 17 bramek.