AKTUALNOŚCI
Podsumowanie I Ligi

Rolnik Głogówek w grupie zachodniej oraz MUKS Tomaszów Mazowiecki w grupie wschodniej – te zespoły są liderami I ligi kobiet po rundzie jesiennej sezonu 2010/11. Na zupełnie przeciwnym biegunie znajdują się Unie z Opola oraz Raciborza.


Drużyna z Głogówka w dziewięciu spotkaniach zgromadziła 24 punkty. Rolnik przegrał jedynie z drugim w tabeli KKP Bydgoszcz 3:4. Mimo to drużyna z Bydgoszczy traci do liderek trzy punkty, bowiem przegrała z Medykiem II Konin 0:2 oraz uległa LUMKS Tuszyn 0:1.

Trzecia jest drużyna z Tuszyna, która zgromadziła 19 punktów, a na czwartej lokacie z 18 „oczkami” plasują się rezerwy Medyka. Przedostatnią, dziewiątą pozycję zajmuje ULKS MOSiR Sieradz (pięć punktów), a ostatnia z zaledwie jednym „oczkiem” jest Unia Opole.

W grupie wschodniej MUKS Tomaszów Mazowiecki zdobył 22 punkty. Na drugiej pozycji z 17 punktami plasuje się Bronowianka AZS UJ Kraków, a „oczko” mniej ma trzecie ISD-AJD Częstochowa. Czwartą lokatę zajmuje TKKF Starówka Nowy Sącz (14 punktów).

Tabelę zamykają rezerwy Unii Racibórz, które zgromadziły zaledwie dwa punkty. Dziewiąte miejsce zajmuje UKS Zamłynie Radom. Warto jednak zwrócić uwagę, że tabela grupy wschodniej jest bardzo spłaszczona – drużyna z Radoma zdobyła dziewięć punktów i do piątego w tabeli UKS Czwórka Radom traci tylko trzy punkty.

Źródło: pzpn.pl

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o