AKTUALNOŚCI
To był udany sezon dla RAP Radomsko

Radomszczańska Akademia Piłkarska przygotowała uroczyste zakończenie sezonu piłkarskiego 2017/2018, które odbyło się w Miejskim Domu Kultury. Podczas Gali była okazja do podziękowań za cały sezon dla wszystkich zawodników RAP Radomsko, ich rodziców oraz dla sponsorów. Zawodnicy otrzymali nowe koszulki na nowy sezon i pamiątkowe dyplomy za miniony.

RAP pożegnał zespół z rocznika 2004, który od sierpnia będzie reprezentować RKS Radomsko. Była też okazja do podziękowań dla prezesów klubów partnerskich: LUKS Gomunice, Start Lgota Wielka i Orzeł Dobryszyce oraz podziękowań dla osób, wolontariuszy, wspierających rozwój sportowy dzieci.

Miniony sezon był bardzo udany dla RAP Radomsko i to zarówno pod względem organizacyjnym jak i sportowym. RAP zorganizował wiele turniejów piłkarskich w mieście oraz uczestniczył w wielu turniejach w całej Polsce i za granicą zdobywając wiele razy puchary i medale za czołowe miejsca.

Radomszczańscy zawodnicy byli za granicą w minionym sezonie na kilkudniowych turniejach i obozach sportowych na Węgrzech, w Hiszpanii i na Słowacji. RAP zdobył mistrzostwo województwa w turnieju o Puchar Marszałka i uczestniczył w Warszawie w turnieju o Puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bonka zajmując dziewiąte miejsce.

1
Dodaj komentarz

1 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
J.A. Goda

Bardzo fajny byl turniej urodzinowy RAP dla rocznika 2010. Dobra organizacja i konkretne zespoly. Nawet pogode zamowili na ten dzien 😉