RTS Widzew lepszy od Stomilu Olsztyn

Jest pierwsza sparingowa wygrana beniaminka II ligi RTS Widzewa Łódź. Podopieczni trenera Radosława Mroczkowskiego pokonali na boisku w Opalenicy, występujący w I lidze Stomil Olsztyn 2:0 (1:0). Przypominamy, że w minioną niedzielę łodzianie zremisowali bezbramkowo z chorzowskim Ruchem. Nie stracili więc dotąd nawet gola.

W meczu ze Stomilem łodzianie pokazali się z dobrej strony, choć w obu połowach grały dwie różne jedenastki. RTS Widzew objął prowadzenie w 23. minucie po golu Michała Millera, który wykorzystał nieporozumienie obrońców. Wynik meczu ustalił Michael Ameyaw. Kolejny mecz w sobotę. Łodzianie zmierzą się tego dnia z drużyną piłkarzy z Hiszpanii, którzy nie mają ważnych umów z klubami.

RTS Widzew Łódź – Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)
Bramki: Michał Miller 23, Michael Ameyaw 64

RTS Widzew: (I połowa): Wolański – Kamiński, Paszliński, Zieleniecki, Pigiel – Gutowski, Falon, Kazimierowicz, Zuziak – Miller, Świderski. (II połowa): Humerski – Sylwestrzak, Kostkowski, Paszliński, Dervishaj – Pięczek, Kozłowski, Ameyew (64′ Stanek), Michalski – Mąka (77′ Kurek), Demjan.