AKTUALNOŚCI
Stadion ŁKS będzie miał cztery trybuny

To była bardzo ważna Sesja Rady Miejskiej dla ŁKS Łódź. Zakończyła się ona po myśli wszystkich, którzy są związani z jednym z najstarszych polskich klubów. Radni zdecydowali bowiem o tym, że w budżecie znajdzie się 95 milionów złotych na rozbudowę stadionu przy alei Unii 2. Tym samym obiekt zyska trzy trybuny, a prace mają zacząć się jeszcze w tym roku.

Pieniądze zostały wpisane do tegorocznego budżetu oraz wieloletniej prognozy finansowej miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Ci spod blachowiaty nie mogą uwierzyc, ze stadion Widzewa co mecz jest pełny. Ale jak mają wierzyć, kiedy nie potrafią nawet blachowiaty wypełnić kompletem, o braku zainteresowania karnetami nie wspominając…. Jak sie karnety rozdaje, a i tak nie można ich upłynnić, to jasne, że w głowie im się nie mieści, że Widzew potrafi sprzedać (nie rozdać!!!) 17 tyś. Żal mi was cieniasy.

  2. A niech budują 😉 pośmiewisko będzie na cały kraj bo na te 4 trybuny przyjdzie max 2000 tyś osób. Wejściówki będą pod dworcem za darmo dawać , a i tak klepisko przy Al.Unii będzie w 80% puste 🙂 ale należy się chłopakom , w końcu Nice 1 Liga:):):)

  3. A czerwoni nie mogą znieść, że w Łodzi będzie stadion, a oni wciąż mają kurnik (zapełniony karnetami niczym kurczakami).