AKTUALNOŚCI
Michał Bistuła nie poprowadzi Kutna w IV lidze

Wydawało się, że wszystko dopięte jest na ostatni guzik i Michał Bistuła poprowadzi KS Sand Bus Kutno. Były trener Term Neru Poddębice, mówił zresztą sam, że będzie odpowiadał za wyniki kutnowian w IV lidze łódzkiej. Tak jednak się nie stanie. Sytuacja zmieniła się diametralnie. Z mocarstwowych planów KS Sand Bus Kutno nic raczej nie wyjdzie.

8
Dodaj komentarz

8 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
7 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Ktos

No i stało się! Kolejny klub po krótkim czasie rządów Pana Z .D widzi jak wygląda prawdziwa twarz człowieka chcącego osiągnąć sukces, slizgajac się na czyjejś dupie.
A po czasie będzie się domagał zwrotu włożonej przez siebie gotówki, bo przecież oficjalnie przelewów nie może robić.

Obserwator

Zbliżają się wybory samorządowe i karierowicze szukają kasy, żeby wrzucić w jakieś liczniejsze środowisko, w które zainwestowana, zabrana klubom w małych miasteczkach kasa da parę głosów więcej. Podobna sytuacja w Borucie. Głosując w tych wyborach środowisko sportowe powinno pamiętać, kto zabija sport w małych miasteczkach. Efekty tego idą falą przez wszystkie poziomy rozgrywkowe, aż do Mundialu 🙁

ryś

Panie Domżał niech sie Pan nie kompromituje. Pana wypowiedz to rynsztok. Gdzie Pan nie był to zawsze problem był w klubach – Kolejarz, ŁKS, Sokół i teraz Ner. Nie nadaje sie Pan do piłki a wyzywanie zawodników od nieudaczników to po prostu skandal. Dziwię sie tym gamoniom co teraz błagali żeby zostać w Nerze. Destrukcji ciąg dalszy. Panie Burmistrzu proszę reagować bo kolejny chachment w klubie.