AKTUALNOŚCI
Unia Skierniewice już wznowiła treningi

Przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli piłkarze Unii Skierniewice, beniaminka grupy pierwszej III ligi. Trenerem drużyny pozostał Rafał Smalec (na zdjęciu). Są jednak zmiany kadrowe. Do pierwszoligowych Wigier Suwałki odszedł Kamil Sabiłło, król strzelców IV ligi minionego sezonu. Z gry zamierza natomiast zrezygnować Przemysław Jakóbiak. 

Z kolei Krzysztof Wojciechowski jest na testach w drugoligowej Olimpii Grudziądz. Mają być jednak nowi piłkarze. Zawodnicy trenują dwa razy dziennie. Pierwszy mecz kontrolny Unia rozegra 14 lipca w Sierakowicach. Sparing ma być zamknięty dla mediów i klub nie podaje nazwy rywala. 21 lipca, także w Sierakowicach, zaplanowano mecz z Lechią Tomaszów Mazowiecki, a tydzień później z Błonianką Błonie (Sierakowice). 4 sierpnia Unia ma w planach spotkanie z Wartą Sieradz (boisko do ustalenia).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Na sparingu 14 nowych testowanych zawodnikow, bez napinki dopiero 4 dni a na transfery przyjdzie czas i to nie z 5 ligi…

  2. Widać jaki wierny kibic, że na trening nie przychodzi więc nie widzisz wzmocnień… Jak ty możesz nazywać się wiernym kibicem?

  3. Wzmocnień brak. Jeszcze odejść ma paru zawodników. I co wtedy. Będzie łapanka z niższych lig żeby tylko grać i spaść po roku.