AKTUALNOŚCI
ŁZPN: Powołania na obóz kadry U-12

Osiemnastu zawodników reprezentacji ŁZPN U-12 (rocznik 2006) wyjedzie na zgrupowanie szkoleniowe do Bielska-Białej. W tamtejszym ośrodku Rekord nasi kadrowicze będą przebywać od 14 do 21 lipca. Zbiórkę wyznaczono 14 lipca o 8:30 pod łódzką Atlas Areną. Poniżej lista zawodników powołanych przez trenerów Łukasza Markiewicza i Michała Łabędzkiego.

Do Bielska-Białej pojadą: Axel Holewiński (Ceramika Opoczno), Kajetan Matłacki (RTS Widzew), Adam Pełzowski, Dominik Galanek (AKS SMS Łódź), Jakub Grzejszczak, Aleksander Sulikowski (Widok Skierniewice), Franek Węglewski (GKS Bełchatów), Filip Zawadzki, Mikołaj Balcerzak (Warta Sieradz JR), Max Bogusławski, Piotr Żak (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Jan Łabędzki, Martin Rachubiński (Feniks Łódź), Szymon Rataj (SAP Andrespolia), Wojtek Kosior, Sebastian Stępniak (Sport Perfect), Kacper Nowacki (UKS SMS Łódź) i Szymon Ledzion (Łódzka Akademia Futbolu).

Źródło: ŁZPN

7
Dodaj komentarz

7 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Trener

Wszystko zweryfikuje boisko a dokładnie mecze z kadrą z innego województwa. Z tego co słyszałem to między kadrą a innymi chłopcami jest przepaść ale na meczach jakoś tego nie widać.

kolo

Rozumiem że kibic i trener wiedzą lepiej. Byliscie w innych okręgach i widzieliście grę innych. Na konsultacjach też zresztą. Tak wogole to sam początek i nie jest powiedziane że tak będzie. Nie można oceniać książki po okładce. Ja też nie znam chłopaków co się dostali na LAMO i co z tego? Pewnie zdążymy jeszcze o nich usłyszeć a może i zobaczyć. Od września rusza 1 liga. Zobaczymy czy ŁKS ja zdominuje. Jak tak będzie to i jaki chłopak pokaże się z dobrej strony.
Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych.