Remisowy sparing Brunatnych z Lechią

Remisem 1:1 zakończyło się sparingowe spotkanie pomiędzy drugoligowym PGE GKS Bełchatów i wicemistrzem III ligi z poprzedniego sezonu Lechią Tomaszów Mazowiecki. W spotkaniu, które rozegrane zostało na bocznym boisku MCS Bełchatów bramki padały w ostatnim kwadransie. Prowadzenie dał Brunatnym Hubert Berłowski, a wyrównał Eryk Rakowski.

W obu drużynach wystąpili testowani zawodnicy. W PGE GKS między innymi Rafał Parobczyk (ostatnio Pelikan Łowicz) i Adam Setla (Gwardia Koszalin). W Lechii testowani byli: Itu Nkwana i Jakub Sapieja (Oskar Przysucha), Eryk Rakowski (ŁKS Łomża) i Jakub Paduch (Ceramika Opoczno).

PGE GKS Bełchatów – Lechia Tomaszów 1:1 (0:0)
Bramki: Hubert Berłowski 75 – Eryk Rakowski 90

PGE GKS: (I połowa) Królczyk – Grzelak, Michalski, Magiera, Szymorek – Stryjewski, Czajkowski, Rachwał, Mizgała, Stolarczyk – Setla.
(II połowa) Wierzbicki – Sierczyński, Grolik, Magiera, Ryszka – Bartosiak, Bociek, Zieliński, Parobczyk, Thiakane – Berłowski

Lechia: (I połowa) Bukowiecki – Tlaga, Cyran, Walasek, Kornacki – Nowak, Cieślik, Golański, Bocian, Mirecki – Maćczak
(II połowa) Paduch – Jakubczyk, Cieślik, Walasek, Rakowski – Przedboa, Witczak, Nkwana, Sapieja, Nowak – Maćczak