AKTUALNOŚCI
W Opocznie zagrali charytatywnie dla Kosy

Na opoczyńskich Orlikach został rozegrany w sobotę (7 lipca) Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Krzysztofa Kosińskiego walczącego z ciężką chorobą. W Orlikowym turnieju zagrało aż 20 zespołów. Po rozegranych meczach eliminacyjnych do finału awansowały drużyny Nauczycieli oraz Realu Petrykozy. Lepsza okazała się drużna Realu, która po bramce Wojciecha Ruty zwyciężyła w turnieju.

Wyniki fazy finałowej:
Mecz o III miejsce: OSM – KS Melanż 2:0
Finał: Real Petrykozy – Nauczyciele 1:0

Zwycięska drużyna Real Petrykozy grała w składzie: Jakub Dębowski, Michał Gorzeń, Wojciech Ruta, Jakub Walaszczyk, Damian Biskup, Michał Tworek, Patryk Kowalczyk, Filip Jurowski, Piotr Bednarczyk i Szymon Rafalski.

Można również wesprzeć finansowo walkę Krzysztofa Kosińskiego, który jest w trakcie leczenia onkologicznego poprzez wpłaty na konto: 38897300030020037775850001 z dopiskiem Dla Krzyśka.

Nadesłał: Grzegorz Brzeski

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
auuuu

Brawo!

@RedBoysOpoczno Co trzeba mieć w głowie, żeby łączyć te dwie sprawy? Nie znajduję innej odpowiedzi jak to, że tam pracujesz i martwisz się o robotę.
Swoją droga jakbyś połączył pewne fakty to może dojdziesz do wniosku, że gdyby nie syf w Opocznie m.in. przez odlewnie to prawdopodobieństwo różnych chorób by znacznie zmalała.

Lepiej zapobiegać czy zbierać pieniądze?

RedBoysOpoczno

Brawo dla całej orlikowej społeczności! Piękny gest dla Kosy. Realna pomoc dla kolegi. A nie szukanie problemu w odlewni, jak robi to Kuba B.