AKTUALNOŚCI
Plan przygotowań LUKS Gomunice

Sparingowym spotkaniem z Naprzodem Ostrowy rozpocznie przygotowania beniaminek piotrkowskiej okręgówki LUKS Gomunice. Kolejnymi rywalami drużyny Łukasza Lottko będą: Pilica Przedbórz (21/22 lipca), Polonia Gorzędów (25 lipca), Piast Przyrów (28/29 lipca) oraz Omega II Kleszczów i Czarni Rozprza. Te ostatnie mecze uzależnione są jednak od terminów w okręgowym Pucharze Polski.

Nie wiadomo jeszcze czy w zespole pozostanie były reprezentant Polski i najlepszy zawodnik LUKS w ubiegłym sezonie Jacek Berensztajn. Ma on bowiem kilka propozycji pracy w roli szkoleniowca. Na pierwszych zajęciach ma pojawić się natomiast kilku nowych piłkarzy.

Plan sparingów LUKS Gomunice:
14-15 lipca – LUKS Gomunice – Naprzód Ostrowy
21-22 lipca – LUKS Gomunice – Pilica Przedbórz
25 lipca – LUKS Gomunice – Polonia Gorzędów
28-29 lipca – LUKS Gomunice – Piast Przyrów
4-5 sierpnia – LUKS Gomunice – Omega II Kleszczów lub Puchar Polski
11-12 sierpnia – LUKS Gomunice – Czarni Rozprza lub Puchar Polski
(dokładne daty, godziny i miejsca rozgrywania sparingów będą ustalane na bieżąco)

3
Dodaj komentarz

3 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kibic

No ok… Ale zjednoczeni połączyli się ESPN i mają grać w klasie A. Więc w takim wypadku ktoś musi miejsce zrobić dla nich…

Zamieszany

Z Kl. O spadly tylko : Kawaleria Tomaszow i Zapal Krzetow. Jest to spowodowane wycofaniem Paradyza do kl.A i rozwiazaniu sie rezerw Belchatowa. Dlatego w IV lidze utrzymala sie Pilica Przedborz a co za tym idzie w kl.O utrzymal sie Wolborz. Patrzac jeszcze dalej to w kl.A utrzymala sie druzyna Victorii Zytno, ktora powinna grac baraz o utrzymanie z LKS Bedkow ale ekipa z Bedkowa druzyne rowniez rozwiazala wiec Zytno gra w kl.A :))

Darek

Czy znany jest ostateczny skład piotrkowskiej okregówki? Pytam o Szczerbiec bo po enigmatycznym info podsumowującym sezon na szczerbiecwolborz.pl strona ta przestała działać.
Przypadek?
Nie sądzę!