AKTUALNOŚCI
Bezbramkowy remis w strugach deszczu

Deszczowa pogoda towarzyszyła piłkarzom ŁKS Łódź i PGE GKS Bełchatów, którzy w piątkowe przedpołudnie rozegrali sparingowy mecz. Nic więc dziwnego, że spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Dla Brunatnych był to ostatni sprawdzian przed ligą, a łódzki zespół wyjeżdża w sobotę rano na zgrupowanie do Grodziska Wielkopolskiego. Tam zagra z KS Polkowice. 

Decyzją zarządu ŁKS spotkanie było zamknięte dla kibiców. Nie mają jednak oni czego żałować. Z boiska wiało nudą, a piłkarze obu drużyn bardziej skupili się na obronie własnej bramki niż konstruowaniu ofensywnych akcji. Inna sprawa, że pogoda nie sprzyjała. Dopiero w końcówce bełchatowianie stworzyli sobie kilka podbramkowych sytuacji, ale nie zdołali strzelić zwycięskiego gola.

W sobotę rano łodzianie wyjadą na tygodniowy obóz do Grodziska Wielkopolskiego i prosto z Grodziska udadzą się na inauguracyjny pojedynek ligowy z Chrobrym Głogów. O 17:30 zespół Kazimierza Moskala rozegra jutro sparing z trzecioligowym KS Polkowice.

ŁKS Łódź – PGE GKS Bełchatów 0:0

ŁKS Łódź: Kołba – Grzesik, Maksymilian Rozwandowicz, Bielák, Rozmus – Żylski (55′ Maschera), Kalinkowski (70′ Koprowski), Łuczak, Bryła, Pyrdoł – Radionow.

PGE GKS: Lenarcik (46′ Królczyk) – Sierczyński (46′ Grzelak), Grolik, Michalski (46′ Magiera), Szymorek (46′ Biel) – Stolarczyk (46′ Bartosiak), Bociek (46′ Rachwał), Czajkowski (46′ Zieliński), Parobczyk (46′ Mizgała), Thiakane (46′ Tylec) – Setla (46′ Berłowski).

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o