AKTUALNOŚCI
WKS Siatkarz nie będzie grał w klasie B

W najbliższy weekend rywalizację rozpocznie grupa druga sieradzkiej klasy B. Miał w niej grać WKS Siatkarz Wieluń. Jak informuje Okręgowy Związek Piłki Nożnej działacze z Wielunia podjęli decyzję o rezygnacji z gry w lidze seniorskiej. Jako powód podali, że stawiają na prężną pracę z młodzieżą. Tym samym Wieluń będzie będzie reprezentowany w klasie B, ale grupie I przez KS.

9
Dodaj komentarz

9 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
7 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
.ycom

takie grzeczne te wpisy ale moze ktos mi wyjasni dlaczego Sieradzki OPZN dopuscil do gry zespol pilkarski o nazwie ” siatkarz” do gry w Lidze pilkarski? Zeby jeszcze sponsor ktory produkuje siatki do trzymania kur na podworku ale tu chyba chodzi o czyjes halucynacje ?

pesymista

Bardziej niepowaznego klubu jak Siatkarz Wks z Szymickim na czele juz w Wieluniu nie bedzie!!!

Obserwator

W jaki sposób chcą postawić na pracę z młodzieżą jak większość zespołów juniorskich wraz z trenerami oraz rodzicami chcą grać pod szyldem ksu? Z kim ta praca będzie robiona? Tylko jedna lub maksymalnie dwie drużyny uwierzyły panom z siatkarza. Reszta trenerów woli pracować za free niż miec cokolwiek wspólnego z tymi panami

Do kibic WKS i kibic jak to nikt nie chciał przyjść ja chciałem ale nie robili naboru do seniorów, a Smolnik prędzej zrobi z ks LZS niż poważny klub bo podobno jest w zarządzie ks.