AKTUALNOŚCI
WKS Siatkarz nie będzie grał w klasie B

W najbliższy weekend rywalizację rozpocznie grupa druga sieradzkiej klasy B. Miał w niej grać WKS Siatkarz Wieluń. Jak informuje Okręgowy Związek Piłki Nożnej działacze z Wielunia podjęli decyzję o rezygnacji z gry w lidze seniorskiej. Jako powód podali, że stawiają na prężną pracę z młodzieżą. Tym samym Wieluń będzie będzie reprezentowany w klasie B, ale grupie I przez KS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. takie grzeczne te wpisy ale moze ktos mi wyjasni dlaczego Sieradzki OPZN dopuscil do gry zespol pilkarski o nazwie ” siatkarz” do gry w Lidze pilkarski? Zeby jeszcze sponsor ktory produkuje siatki do trzymania kur na podworku ale tu chyba chodzi o czyjes halucynacje ?

  2. Bardziej niepowaznego klubu jak Siatkarz Wks z Szymickim na czele juz w Wieluniu nie bedzie!!!

  3. W jaki sposób chcą postawić na pracę z młodzieżą jak większość zespołów juniorskich wraz z trenerami oraz rodzicami chcą grać pod szyldem ksu? Z kim ta praca będzie robiona? Tylko jedna lub maksymalnie dwie drużyny uwierzyły panom z siatkarza. Reszta trenerów woli pracować za free niż miec cokolwiek wspólnego z tymi panami

  4. Do kibic WKS i kibic jak to nikt nie chciał przyjść ja chciałem ale nie robili naboru do seniorów, a Smolnik prędzej zrobi z ks LZS niż poważny klub bo podobno jest w zarządzie ks.