AKTUALNOŚCI
Widzew strzelił cztery gole Zawiszy Rzgów

Drugoligowy Widzew Łódź zmierzył się w środowe popołudnie z grającym w klasie okręgowej Zawiszą Rzgów. Na boisku Łodzianki podopieczni trenera Radosława Mroczkowskiego pokonali gładko rzgowian 4:0 (2:0). W zespole Widzewa grali piłkarze aktualnie testowani, rezerwowi oraz ci co rzadko pojawiali się na boisku w meczach ligowych.

Przed przerwą bramki dla łódzkiej drużyny zdobyli Konrad Bukowczan i Marcin Kozłowski, a po zmianie stron bramkarza rywali pokonali: Mikołaj Gibas i Marcel Sieroń.

Widzew Łódź – Zawisza Rzgów 4:0 (2:0)
Bramki: Konrad Bukowczan 11, Marcin Kozłowski 34, Mikołaj Gibas 53, Marcel Sieroń 86

Widzew: Humerski (46′ Gibki) – Kozłowski, Gibas, Paszliński (60′ Sieroń), Niedziela (52′ Drążczyk) – Bukowczan, Ameyaw, Sieroń (46′ Gurowski), Pięczek, Mąka (46′ Grabara) – Miller (46′ Jasiński).

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kibic

Byłem na meczu i gładko 🙂

Zawisza Rzgów

Wyłącznie do redakcji.
My wiemy, że Widzew klub to wyjatkowy, ale my także znajdujemy się w okręgu łódzkim. Było by miło, aby nasz herb też ukazał się w tym poście.
Druga sprawa w naszym zespole też grali zawodnicy i wystarczyło skontaktować się z nami, a byśmy podali nazwiska zawodników – było by im miło.
Po trzecie nikt z redakcji nie był na meczu i stwierdzenie „gładko” wynika wyłącznie z popatrzenia na wynik. W mediach trener Mroczkowski komplementował nasz zespół, choć tego nie musiał czynić.
Pozdrawiamy
Zawisza Rzgów